Dakaras. Po poilsio dienos Dakare greičiausias S. Loebas (4)

Dakaras. Po poilsio dienos Dakare greičiausias S. Loebas
logo Sausio 09 d. 15:58, Flavien Duhamel / Red Bull Content Pool

Septintame šių metų Dakaro ralio greičio ruože geriausią rezultatą užfiksavo ir atsilikimą nuo lyderio sumažino „Prodrive/Bahrain“ komandos lenktynininkas Sebastienas Loebas.

Pasiekus pirmąjį punktą, kova dėl pirmos vietos vyko tarp prancÅ«zo ir „Audi“ atstovo Carloso Sainzo, kuris tuo metu pirmavo prieš varžovą 4 sekundėmis. Tačiau kitame punkte S. Loebas jau lenkė ispaną daugiau nei trimis minutėmis.

„Prodrive/Bahrain“ sportininkas greičio ruožą įveikė greičiausiai, artimiausią varžovą, antroje vietoje finišavusį Nasserą Al-Attiyah, aplenkęs 5 min. ir 26 sek.

Minėtasis N. Al-Attiyah šiandien dėl pirmos vietos nekovojo. Katarietis vienu metu atsilikinėjo ne tik nuo S. Loebo, bet ir C. Sainzo ir tik vėliau „Toyota“ lenktynininkui pavyko aplenkti ispaną ir finišuoti antroje vietoje.

Šis greičio ruožas gana sėkmingai susiklostė „Audi“ komandai ir jos sportininkams. Minėtasis C. Sainzas užfiksavo trečią rezultatą, Stephane‘as Peterhanselis liko ketvirtas, o Mattiasas Ekstromas - dešimtas.

N. Al-Attiyah toliau pirmauja bendroje įskaitoje. O šiandien nugalėjęs S. Loebas atsilikimą nuo lyderio sumažino iki 44 min. ir 59 sek. Be S. Loebo, tik trečią vietą užimantis Yazeedas Al Rajhi nuo N. Al-Attiyah atsilieka mažiau nei 1 val.

Y. Al Rajhi komandos draugas Lucio Alvarezas bendroje įskaitoje vis dar yra ketvirtas. Tuo tarpu penktas - greičiausias „X-Raid“ ekipos atstovas - Jakubas Przygonski.

Stipriausias Lietuvos atstovas Vaidotas Žala šios dienos greičio ruože užfiksavo 17-ą rezultatą. Antanas Juknevičius kol kas 41-as.

FinišÄ… jau pasiekė ir sportininkai, važiuojantys bagiais. Tarp jų Rokas Baciuška užfiksavo 5-ą rezultatą. O tarp sportininkų, važiuojančių sunkvežimiais, Vaidotas Paškevičius šiandien liko 10-as.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
....
IP: 8b856b0 | 01/10 00:47 Atsakyti
kart
01/09 20:22

Problema, kad tas deficitas po šiandien padidėjo. O dar ir Extromas su Audine gan sparčiai vejasi. Kiti per daug pavojaus lyg ir nekelia.

pora min gal tas padidejimas.De Villiers pvz snd daug prarado, tai visko visiems cia gali dar but
kart
IP: ff4c1cb | 01/09 20:22 Atsakyti
Geras Nickas
01/09 16:27

Vaidotas 11-aš, su pusvalandžio deficitu nuo 10 vietos :)

Problema, kad tas deficitas po šiandien padidėjo. O dar ir Extromas su Audine gan sparčiai vejasi. Kiti per daug pavojaus lyg ir nekelia.
Virguse
IP: a528bde | 01/09 19:15 Atsakyti
O Baciuška - 4 http://trackingdakar.com/ru/stage-7/sxs/waypoints/
Bendroje jau - ketvirtas
Geras Nickas
IP: e27a2a7 | 01/09 16:27 Atsakyti
Vaidotas 11-aš, su pusvalandžio deficitu nuo 10 vietos :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas