Davidas Coulthardas: aš nesuprantu Wehrleino sprendimo (3)

Davidas Coulthardas: aš nesuprantu Wehrleino sprendimo
logo 2017 Balandžio 09 d. 06:00, Sauber

Nenutyla kalbos apie tai, kad jau antrose lenktynėse „Suber“ komandos sudėtyje Pascalį Wehrleiną keičia Antonio Giovinazzi. Patys atvejai, kai pilotas dėl traumos negali startuoti lenktynėse ir jį keičia atsarginis lenktynininkas, nėra jau tokie reti, tačiau šÄ¯kart „Sauber“ komandoje yra viskas kiek kitaip. Sprendžiant pagal komandos pranešimus, Wehrleinas pats pasakė, kad negali vairuoti mašinos ir tai atsitiko dėl treniruočių stokos.

Paprastai tariant, Pascalis baiminosi, kad jo kaklo raumenys neišlaikys visos lenktynių distancijos. Daugelis tokį pasiaiškinimą įvertino gana skeptiškai – juo labiau, kas Giovinazzi palaiko „Ferrari“ ekipa, tiekianti jėgaines „Sauber“ komandai, o Wehrleinas yra „Mercedes“ jaunimo programos narys. „Channel 4“ kanalo ekspertai spėja, kad šioje istorijoje yra žinoma toli graži ne viskas.

„Atvirai kalbant, viskas čia yra truputį keista. Niekada neteko girdėti, kad pilotas atvirai prisipažintų, kad jis per mažai išsitreniravęs dalyvauti GP etape. Tu turi bÅ«ti pasiruošÄ™s atiduoti viską, kad tik galėtumei sėsti prie „Formulės-1“ bolido vairo. Jei jis išeitų ir pasakytų, kad negali važiuoti dėl nugaros traumos, dėl tų pažeidimų, kuriuos jis per avariją gavo – tai bÅ«tų kitas reikalas. Bet jis pasakė visai ne tai, todėl tampa aišku, kad čia kažkas visko iki galo nepasako“.

Su „Channel 4“ kanalo ekspertais sutinka ir buvęs F-1 lenktynininkas Davidas Coulthardas. Jis pasisakė dar kategorškiau. „Aš to visai nesuprantu, - sakė 13-kos etapų nugalėtojas. – Anksčiau lenktynėse verždavosi dalyvauti pilotai su įvairiausimis traumomis, visi laukia iš sportininkų to, ko nesugeba paprasti žmonės. Jeigu tu gavai teisę sėsti prie greičiausio bolido vairo, tu negali paprasčiausiai atsisakyti.“


Komentarai (3)
ddt
| 04/09 12:45 Atsakyti
O aš manau, kad priežasčių reikia ieškoti Ferrari būstinėje
žiūrovas f-1
| 04/09 08:30 Atsakyti
Mes nezinom kas isties atsitiko Wehrleinui. Gal susizeidimas is tikruju yra labai rimtas.
deivec
| 04/09 07:41 Atsakyti
taigi sake kazkas "princess werhlein" :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas