Didžiosios Britanijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

logo 2016 Liepos 08 d. 17:37, Daimler
Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse vėl greičiausias buvo Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ komandos.
Britas vieną Silverstouno trasos ratą įveikė per 1.31.660 sek. Tai beveik identiškas rezultatas, kuris buvo pasiektas pirmajame važiavime.
Antras šįkart liko Danielis Ricciardo su „Red Bull“ bolidu. Jis nuo nugalėtojo atsiliko kiek mažiau nei 0.4 sek.
Tuo metu trečioji vieta atiteko kitam „Red Bull“ komandos nariui Maxui Verstappenui.
Ketvirtąją ir penktąją vietas okupavo abu „Ferrari“ ekipos lenktynininkai: atitinkamai Sebastianas Vettelis bei Kimi Raikkonenas.
Šeštąją poziciją užėmė Fernando Alonso su „McLaren“ bolidu, septintąją – Valtteri Bottas iš „Williams“ gretų, o aštuntas liko Romainas Grosjeanas su „Haas“ automobiliu.
Devintąją vietą užėmė Jesonas Buttonas iš „McLaren“, o dešimtuką užbaigė Felipe Massa („Williams“).