Dviguba "Ferrari" pergalė

logo 2000 Kovo 11 d. 11:53, F-1.lt
Dukart pasaulio čempionas M.Schumacheris laimėjo Australijos DP. Antras finišavo jo komandos draugas R.Barrichello. Trečias liko "Williams" komandos narys R.Schumacheris. Favoritais vadinti "McLaren" lenktynių nebaigė.
Pirmuosius taškus F1 istorijoje iškovojo "BAR" komanda ir jos narys R.Zonta. Jam pasisekė, nes prieš jį finišavęs "Sauber" pilotas M.Salo buvo diskvalifikuotas.
Lenktynės prasidėjo greito "McLaren" pilotų ir M.Schumacherio spurtu į priekį. Tačiau 11 rate pasitraukė antroje vietoje važiavęs D.Coulthardas, 18 - pirmavęs M.Hakkinenas. Abu lenktynes baigė dėl variklio gedimų. Dėl problemų su variklius pasitraukė ir abu "Jordan" bolidai. Visą lenktynių trasą įveikti sugebėjo tik devyni pilotai.
Lenktynių rezultatai: 1. M.Schumacher (Ferrari) - 1 val. 34 min. 01,987 sek., 2. Barrichello (Ferrari) - atsiliko 11.400 sek, 3. R.Schumacher (Williams BMW) - 20.000, 4. Villeneuve'as (BAR Honda) - 44.400, 5. Fisichella (Benetton Supertec) - 45.100, 6. Zonta (BAR Honda) - 46.400, 7. Wurzas (Benetton Supertec) - 46.900, 8. Gene (Minardi Fondmetal) - 1 ratu, 9. Heidfeldas (Prost Peugeot) - 2 ratais.
Pilotų įskaita: 1. N.Schumacheris - 10, 2. Barrichello - 6, 3. R.Schumacheris - 4, 4. Villeneuve'as - 3, 5. Fisichella - 2, 6. Zonta - 1.
Komandų įskaita: 1. "Ferrari" - 16, 2. "Williams BMW" - 4, "BAR" - 4, 4. "Benetton" - 2.