E.Irvine’o kritika Rubensui sukėlė juoką (12)

logo 2001 Liepos 13 d. 21:42
Šios savaitės pradžioje Eddie Irvine’as viename iš pasisakymų savo buvusį komandos kolegą “Jordan” ekipoje Rubensą Barrichello pavadino “aimanuotoju”.
“Kai aš palikau “Jordan” jis dejavo, dabar atstovaudamas “Ferrari” jis dejuoja Kai pasitrauks iš “Ferrari” jis vėl dejuos. Toks jau jis žmogus – aimanuotojas.” – apie savo buvusį komandos draugą kalbėjo Eddie Irvine’as.
Tuo tarpu Rubensas teigė jog šie Eddie žodžiai jį tiesiog prajuokino. “Mes buvome partneriais “Jordan” komandoje, ir aš puikiai žinau kaip jis mėgsta visus aplink vadinti idiotais. Manau jam vertėtų labiau susikoncentruotį į patį save bei savo darbą “Jaguar” ekipoje, tačiau tai spręsti tik jam.” – į savo kolegos kritiką atsakė Rubensas.
Rubensas taip pat prisipažino jog lenktynėms Silverstone ruošėsi gimtojoje Brazilijoje.
“Lenktynėms ruošiausi mindamas kalnų dviračio pedalus bei bėgiodamas. Šiuo metu jaučiuosi puikiai. Malonu jog ir mano nėščia žmona Silvana taip pat jaučiasi puikiai. Buvau kartu su ja nuvykęs į ligoninę kur monitoriuje stebėjau judantį kūdikį. Tai buvo nenusakomas jausmas.” – įspūdžiais dalijosi Rubensas Barrichello.

Komentarai (12)
manpe
| 07/24 17:37 Atsakyti
Irvine'as biski nesupranta ka kalba
Kazonas
| 07/20 19:06 Atsakyti
4 Tylus>>>>> Daugiau tokiu bajeriu kaip tavo ir mano gyvenimas prailges kokiu 120m. (del vitamino C kiekio kraujyje padidejimo)... :)
that's all....
Evka
| 07/18 22:59 Atsakyti
Irvina's - komikas.
Tylus
| 07/15 10:16 Atsakyti
Irvine'as uzstate Baricelo bobai vaika ir susinervino kai jam neleido per telika i savo vaika paziuret...uztad ir varo dabar ant Rubenso:)))))))))))))
ernexe
| 07/14 20:49 Atsakyti
Ponas Edis pavydi Ponui Rubensui...
Yes
| 07/14 14:24 Atsakyti
Viska, ka sako Irvine'as, reiketu bent tris kartus permastyti, kad paskui neliktum idioto vietoje, patikejes idiotishkais zhodzhiais. Beje, tai, kaip Irvine'as apibudino RB, labai nemazha dalimi tiktu ir jam pachiam.
poetas
| 07/13 23:21 Atsakyti
rubensas pasirodo lenktynem ne tik mindamas dviracio pedalus ruosiasi. pasirodo ir zmonos nepamirsta. sveikinu busima teva!
MS
| 07/13 22:56 Atsakyti
jio...RB mala sh... Visada dejuoja kad viskas blogai
PauliusMS
| 07/13 22:26 Atsakyti
Edikas apie kiekvieną pilotą turi ką pasakyt, o apie RB'ą dar priedo pasakė, kad RB stuggles with logic. Nesutikt su Edžiu negali...
PauliusMS
| 07/13 22:26 Atsakyti
Edikas apie kiekvieną pilotą turi ką pasakyt, o apie RB'ą dar priedo pasakė, kad RB stuggles with logic. Nesutikt su Edžiu negali...
×

TOP naujienos