E. Jordanas pasibaisėjo ir nusivylė B. Ecclestone‘u

E. Jordanas pasibaisėjo ir nusivylė B. Ecclestone‘u
logo 2022 Liepos 05 d. 18:22, Jordan

Buvęs „Formulės-1“ komandos vadovas Eddie Jordanas pasmerkė Bernie Ecclestone'ą dėl jo „siaubingų ir nuviliančių“ komentarų, išsakytų prieš 2022 m. Didžiosios Britanijos GP lenktynes ir paragino parodyti Lewisui Hamiltonui pagarbą, kurios jis nusipelnė po Nelsono Piquet įžeidimų ir rasistinių užgauliojimų.

Praėjusią savaitę B. Ecclestone'as buvo daugelio smerkiamas, kai pareiškė palaikąs Vladimirą Putiną ir sakė, kad už Rusijos prezidentą galėtų paaukoti savo gyvybę.

Britas taip pat ieškojo pateisinimų Nelsonui Piquet, kuris įžeidinėjo ir neigiamai atsiliepė apie F-1 čempionus Lewisą Hamiltoną ir Kekę Rosbergą.

„Esu visiškai tikras, kad Bernie ne visai suprato, ką pats pasakė. Nesistengiu jo ginti. Buvau šokiruotas. Buvau pasibaisėjęs ir labai nusivylęs. Jūs patys matote kas vyksta. Tai, ką pasakė Bernie, buvo tiesiog neįtikėtina. Tai neatleistina“, - kalbėjo E. Jordanas.

„Net nežinau, kaip po viso šito būtų galima sugrįžti. Esu tikras, kad Bernie labai nusiminęs dėl to, ką pasakė, nes esu įsitikinęs, kad jis nenorėjo to pasakyti. Vis dėlto jis yra atsakingas už savo veiksmus. Tai nepriimtina ir nepaprastai blogai, kad jis atsidūrė tokioje padėtyje. Nesu tikras ar galima tai paaiškinti, nes tai labai blogai.“

Kalbėdamas apie N. Piquet skandalą, E. Jordanas buvo pasibaisėjęs brazilo komentarais.

„Tai šokiruojantis dalykas, jam nebuvo jokio reikalo taip sakyti, nesvarbu, ką jis apie tai manė. Ir jo atsiprašymas. Atsiprašau, jis tiesiog nieko vertas. Ir manau, kad Lewisas tai nepažiūrėjo pro pirštus. Tai, ką pasakė Nelsonas yra nepriimtina bet kurioje gyvenimo srityje, bet kurios asmenybės, nepriklausomai nuo to, kas ji yra.“

„Pabandykime daryti tai, ką mokame geriausiai, t. y. demonstruoti sportinį meistriškumą. Nepamirškime ką Lewisas padarė ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo šeimos. Didžiojoje Britanijoje ir visame pasaulyje jis yra gerbiamas. Jis yra septyniskart F-1 čempionas ir jo balsas turi būti išgirstas... Jis yra F-1 čempionas, tad gerbkime jį.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas