E. Oconas: buvau labai arti to, kad gaučiau vietą „Mercedes“ komandoje

E. Oconas: buvau labai arti to, kad gaučiau vietą „Mercedes“ komandoje
logo 2020 Sausio 21 d. 15:38, Daimler

Estebanas Oconas kitą sezoną sugrįš į „Formulę-1“, kur gins „Renault“ komandos garbę.

Tiesa, 23-ejų prancūzas dar vasarą buvo labai arti vietos „Mercedes“ komandoje, tačiau ši pasirinko pratęsti sutartį su Valtteri Bottu. E. Oconas nusprendė nebelaukti savojo šanso „sidabrinių strėlių“ gretose ir pasirašė kontraktą su „Renault“.

Jaunasis lenktynininkas, bendraudamas su ESPN, atskleidė, kad vasarą išties buvo per žingsnį nuo kontrakto su „Mercedes“.

„Buvau labai arti to, kad gaučiau vietą „Mercedes“ komandoje. Diskusijos vyko iki pat paskutinių akimirkų. Tačiau tai jau yra praeitis ir turiu žiūrėti į tai, kas manęs laukia ateityje.

Nenoriu leistis į detales, apie jas reikėtų klausti Toto Wolffo. Manau, kad būtent jis priėmė tokį sprendimą, tačiau to klausti reikėtų jo.

Wolffas savo sprendimą paaiškino ir man, tačiau jo pagrindinis argumentas, žinoma, buvo mano jaunas amžius“, - kalbėjo E. Oconas. 

Prancūzas taip pat atskleidė, kad ateityje neatmeta galimybės persėsti į „Mercedes“ bolidą.

„Aš vis dar esu stebimas „Mercedes“ atstovų. Tikiu, kad manęs laukia daug metų „Formulėje-1“ ir esu tikras, jog mūsų keliai dar susidurs“, - pridėjo „Renault“ lenktynininkas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas