E. Oconas: praėję metai buvo sudėtingi mano karjeroje

E. Oconas: praėję metai buvo sudėtingi mano karjeroje
logo Kovo 24 d. 10:53, Renault Sport

Praėjusiais metais Estebanas Oconas praleido sezoną – „Mercedes“ tarsi jau buvo susitarusi dėl jo su „Renault“ ir jis turėjo tapti Nico Hulkenbergo komandos partneriu, bet į prancūzų komandą kreipėsi Danielis Ricciardo – „Renault“ pasirinko australą, o Oconas liko be kontrakto ir visą sezoną įvykius „Formulėje-1“ turėjo stebėti iš šalies.

Dabar, jau turėdamas oficialaus „Renault“ piloto statusą, Estebanas pripažino, kad psichologiškai praėję metai buvo labai sudėtingi.

Estebanas Oconas: „Regis, tai buvo pats sudėtingiausias periodas mano karjeroje. Aš buvau atsidūręs šalikelėje, paprasčiausiai stebėjau įvykius iš šalies. Aš mačiau, kaip pilotai pasiekia sėkmės trasose, kaip puikiai pasirodo komandos, bet pats nieko padaryti negalėjau.

Aš nežinojau, kada vėl galėsiu atsisėsti prie vairo, iki kitų bandymų buvo belikę keturi ar penki mėnesiai, o vėliau juos apskritai atšaukė. Tai tikrai buvo labai sudėtingas periodas.

Laimei, kad dabar visa tai jau liko praeityje, aš perverčiau puslapį. Dabar su nekantrumu laukiu ateities. Tikiuosi, kad ji mus maloniai nustebins. Lyginant su praėjusiais metais, „Renault“ žengė žingsnį į priekį, norisi tikėti, kad mes pasieksime daugiau nei mūsų artimiausi varžovai. Greitai viską sužinosime“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas