E. Oconas: tikslas - kuo greičiau grįžti už F-1 bolido vairo (1)

E. Oconas: tikslas - kuo greičiau grįžti už F-1 bolido vairo
logo 2019 Birželio 18 d. 22:42, Force India

Mercedes“ komandos atsarginio piloto Estebano Ocono teigimu, jo vadybininkai, tame tarpe ir ekipos vadovas Toto Wolffas, daro viską, kad kitais metais jis vėl galėtų lenktyniauti F-1.

Kai pernai tuometinę „Force India“ komandą (dabar „Racing Point“) įsigijo Lawrence‘o Strollo konsorciumas, sezonui pasibaigus E. Oconas turėjo užleisti vietą Lance‘ui Strollui.

Likęs be vietos šiemet prancūzas dirba atsarginiu „Mercedes“ ekipos pilotu.

„Mūsų tikslas, ne vien tik mano, yra kuo greičiau sugrįžti už F-1 bolido vairo. Dabar visa mano vadybininkų komanda, tame tarpe ir Toto, daro viską, kad rastų man vietą kitų metų sezonui. Ir kiek žinau, diskusijos jau prasidėjo“, - sakė E. Oconas.

„Kuo anksčiau viskas paaiškės, tuo geriau. Taip būtų geriausia. Mano ateitis turėtų paaiškėti artimiausiu metu. Pasitikiu žmonėmis, kurie mane supa.“

Anot prancūzo, būdamas tik atsarginiu pilotu jis nešvaisto laiko veltui.

„Tai buvo geri darbo metai. Aš keliauju į lenktynes, gaunu daug naudingos informacijos. O ir darbas su simuliatoriumi padeda komandai demonstruoti geresnius rezultatus. Tad viskas klostosi gerai. Būdamas tokios fantastiškos komandos dalimi visada daug ko išmoksti. Žinios, kurias įgyji dirbdamas su šia ekipa yra neįkainojamos. Tad kai grįšiu, būsiu geriau pasiruošęs. Gavau puikią progą padirbėti kartu su šia komanda.“


Komentarai (1)
Stinger
| 06/19 09:54 Atsakyti
Ką jis gali vairuot kitąmet ? Nebent Williams'ą vietoj Kubikos ?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas