Emilijos-Romanijos GP: šeštadienio treniruotė

logo 2022 Balandžio 23 d. 14:31, Sebastian Kawka for Mercedes-Benz Grand Prix ltd.

Sausoje Imolos trasoje surengtoje F-1 treniruotėje geriausią rezultatą užfiksavo „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas, vos 0,081 sek. pranokęs antroje vietoje likusį „Red Bull“ atstovą Sergio Perezą.

Daugelis sportininkų šios dienos važiavimuose buvo sutelkę dėmesį ties ilgomis distancijomis. G. Russellas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 19,457 sek. Bet šis rezultatas buvo daugiau nei šešiomis dešimtosiomis sekundės dalimis prastesnis nei vakar kvalifikacijoje užfiksuotas Maxo Verstappeno geriausias rezultatas antroje važiavimų dalyje.

Antroje vietoje treniruotėje likęs S. Perezas su minkštos sudėties padangų komplektu įveikė 18 ratų. Tuo tarpu „Alfa Romeo“ sportininkas Zhou Guanyu su tokiomis pat padangomis įveikė visą sprinto varžybų distanciją - 21 ratą.

Pasirinkęs vidutinio kietumo padangas, S. Perezas pagerino savo rezultatą ir pakilo iki antrosios vietos. Tuo tarpu čempionato lyderis Charlesas Leclercas liko trečias.

Antrasis „Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas nuo komandos draugo atsiliko puse sekundės ir  liko ketvirtas, greičiu pranokęs Fernando Alonso, Carlosą Sainzą ir Maxą Verstappeną.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė „AlphaTauri“ duetas Yuki Tsunoda, Pierre‘as Gasly ir minėtasis Z. Guanyu.

Kitas „Alfa Romeo“ pilotas Valtteri Bottas dėl techninių problemų trasoje nepasirodė. Toks pat likimas ištiko ir „McLaren“ atstovą Danielį Ricciardo. O Lando Norrisas trasoje praleido mažai laiko dėl problemų su stabdžiais.