Europos GP: įvairenybės

Europos GP: įvairenybės
logo 2005 Gegužės 31 d. 21:29, Red Bull
Į Europos GP susirinko daugybė lenktynininkų, mechanikų, vadybininkų ir kitų su autosporto karaliene „Formule-1“ susijusių žmonių. Jie mielai šypsojosi kameroms ir į standartinius žurnalistų klausimus atsakinėjo iš anksto paruoštomis frazėmis. Tačiau pro akylų reporterių akis nepraslysta ir tai, kas nebuvo skirta spaudai.
Bandymai
Merginų numylėtinis Vitantonio Liuzzi ima pavyzdį iš ankščiau „Formulėje-1“ dalyvavusio gražuolių mėgėjo Eddie Irvine‘o. Jaunasis italas buvo labai nepatenkintas, kai sužinojo, kad jam teks šį trečiadienį Silverstone‘o trasoje bandyti „Red Bull“ bolidą, ir paskambino komandos vadovui Christianui Horneriui pasiskųsti. Bet kodėl gi nepatyręs pilotas vengia treniruočių? Priežastis nepaprastai svarbi – į apartamentus, kur jis gyvena su savo komandos draugu Christianu Klienu jam turi būti pristatyta nauja lova ir vaikinas būtinai nori naują pirkinį priimti pats. Komanda nenoromis nusileido ir perkėlė jo bandymų sesiją į penktadienį. Gavęs laisvą dieną, Tonis prisipažino: „Iš tikrųjų, man lovą atveš antradienį, bet aš norėčiau ją išbandyti...“
Taksistas
Keli laimingieji „Formulės-1“ fanai buvo apdovanoti nepaprasta galimybe – lenktynių savaitgalio vakarais juos Nurburgringo trasa vežiojo jų mėgstamiausi lenktynininkai. Iš cypiančių padangų garso buvo aišku, kad pilotai spaudė, kiek tik galėjo, kad įrodytų savo keleiviams skirtumą tarp eilinių ir gerai apmokamų taksistų. Tačiau vienas „Suzuki“ automobilis nenorėjo klausyti savo vairuotojo „Sauber“ piloto Felipe Massos. Brazilas nesugebėjo suvaldyti savo taksi ir rėžėsi į apsauginius barjerus. Laimei, niekas nebuvo sužeistas, nukentėjo tik Felipės savigarba. „Sauber“ vadovas Peteris Sauberis teigė: „Tai nebuvo brangu – tai kainavo mažiau, negu jei jis būtų sulaužęs priekinį (bolido) sparną.“
Brangus malonumas
„Red Bull“ pilotas Davidas Coulthardas teigia, kad jis gauna atlygį tik už iškovotus taškus. Tikėkimės, kad škotui liks nors dalis pinigų, kai jis užmokės baudą už greičio techninio aptarnavimo juostoje viršijimą penktadienio treniruočių metu. Matyt, nesuveikė piloto antiradaras ir Grand Prix policija pagavo jį lekiantį 81.2km/h greičiu – 21.2 km/h daugiau nei leistinas 60 km/h greitis. Už šį nusižengimą lenktynininkui teks pakloti solidžią 5250 JAV dolerių (apie 14650 litų) sumą. Už potraukį greičiui baudą gavo ir Ralfas Schumacheris. Viršijęs greitį vos 3km/h, Ralfas turės pakloti net 750 JAV dolerių (apie 2100 litų).
Rytinė mankšta
Šeštadienio ryto treniruotės vyksta pačiu blogiausiu laiku, koks tik gali būti. Sunku 9 val. jau būti darbe – nei penktadienį ilgai pasilinksminsi, nei šeštadienį ilgai pamiegosi. Televizijos transliacija iš Niurnburgringo puikiai perteikė tingias ką tik atsibudusio Felipe Massos nuotaikas. Kol jo kolegos suko ratus trasoje ir ruošėsi artėjančiai kvalifikacijai, „Sauber“ pilotas, vos sulaikydamas žiovulį, sėdėjo komandos garaže ir net neįtarė, kad yra stebimas televizijos kamerų. Transliacijos režisieriui treniruotė pasirodė ne tokia įdomi, kaip apsnūdęs Felipė, ir jis verčiau nusprendė parodyti platų brazilo nusižiovavimą, o vėliau jį sulėtintai pakartojo. Kad žiūrovai nepasektų piloto pavyzdžiu ir nepabėgtų į šiltas lovas dar snūstelėti, režisierius parodė ir sulėtintą besišypsančio F.Massos vaizdą.
Su gimimo diena!
„Minardi“ vadovas Paulas Stoddartas lenktynių savaitgalio metu šventė savo penkiasdešimtmečio jubiliejų. Jo komandos pilotai nusprendė originaliai pasveikinti savo bosą ir tuo pačiu metu pranešti, kad ponas Stoddartas paseno dar vieneriais metais – penktadienį jie savo bolidų galines dalis papuošė dideliais lipdukais „Su gimtadieniu, Paulai“. Komandos garaže po ilgos pertraukos vėl liejosi šampanas ir girdėjosi džiaugsmingi šūksniai. P.Stoddartas buvo ne vienintelis jubiliatas Europos GP savaitgalio metu – „Bridgestone“ vadovas Hisao Suganuma taip pat pradėjo dar vienus savo gyvenimo metus. Jis savo gimtadienį pažymėjo ramiais pietumis sekmadienį „Bridgestone“ būstinėje.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0