Europos spauda: Vettelis nusipelnė juodos vėliavos (36)

Europos spauda: Vettelis nusipelnė juodos vėliavos
logo 2017 Birželio 27 d. 12:36, Pirelli/LAT Images

Po lenktynių Azerbaidžane Europos spauda komentuoja ne  Danielio Ricciardo pergalę ir netikėtą Lance Strollo podiumą, o Sebastiano Vettelio veiksmus prieš restartą paskui saugos automobilį, kai jis pirmą netikėtai atsitrenkė į greitį sumažinusį Lewisą Hamiltoną, o antrą kartą – specialiai.

Teisėjai nubaudė vokietį 10 sek. „stop/go“ bauda ir 3 baudos taškais, tačiau daugelis mano, kad to nepakanka – pilotą reikėjo diskvalifikuoti.

„Daily Mail“, Didžioji Britanija: „Vettelis pavertė savo „Ferrari“ į taraną, o bailūs teisėjai davė jam tik 10 sek. „stop/go“ už specialų smūgį viso pasaulio akyse. Jam reikėjo parodyti juodą vėliavą. Dėl kitų pilotų saugumo reikėjo sustabdyti tą, kuris nesugeba savęs kontroliuoti“.

„The Guardian“, Didžioji Britanija: „Kai Vettelis ir Hamiltonas susidūrė trasoje įvykių kupinose lenktynėse, jų santykiai, kurie iki tol buvo grįsti tarpusavio pagarba, staigiai atšalo. Pirštinės mestos – toliau jų kovą lydės visai kitokios emocijos“.

AS, Ispanija: „Įvykis Baku kažkuo primena situaciją prieš 20 metų, kai Michaelis Schumacheris specialiai atsitrenkė į Jaquesą VIlleneuve‘ą Jereze. Vettelio agresija neturėjo jokio pagrindo. Pirmaudamas lenktynėse, Hamiltonas pats nusprendžia apie savo tempą paskui saugos automobilį. Vettelis elgdavosi lygiai taip pat, lenktyniaudamas už „Red Bull“. Jo reakcija Baku buvo vaikiška ir nusipelnė juodos vėliavos.

Tuo tarpu italų spauda Vettelį gina:

„Gazetta dello Sport“, Italija: „Futbolo taurės finale 2006 metais Marco Materazzi išprovokavo Zidaną ir Zinedinui varžybos tuo užsibaigė. Hamiltonas pasielgė blogiau nei Materazzi“.


Komentarai (36)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
| 06/28 22:02 Atsakyti
Bet rimtai, ant kiek lietuviai buki žmonės. Teisėjai viską pateikę, juoda ant balto surašyta, bet ne, lietuviai protingiausi viską geriau žino, o visi likę skleidžia melą. O tokie kaip novorossija atitinka niką.
politras
| 06/28 10:52 Atsakyti
tiesa pasakius mane kazkaip netaip suprato... as savo komentaru norejau atkreipti Ferrari fanu demesi i nesvarius Ferrari pilotu veiksmus ir del to isreiksti nuoskauda. Siuo atveju Hamiltonas nepadare nieko nelegalaus...
Klepsidra
| 06/28 03:19 Atsakyti
Komanda su pagaliais ratuose, fanai su pagaliais galvoje - klasika. Nebera apie ka nusisneketi? Nieko - istraukim Alonso. Siaip neslepsiu - zaviuosi kai kuriu bukumu, fanatiskumu ir nesugebejimu suregzti ne vieno padoraus argumentuoto komentaro
naujasnikas
| 06/27 23:50 Atsakyti
politrai>deja jokio svaraus zaidimo nebuvo ir nebus nuo Sennos - prosto laikų.Apie ką sneki? Kol visos vadelės bus anglo rankose,į tą pusę ir vėjas pūs! čia jokia lygybe nekvepėjo ir ilgai nekvepės.už tai ir yra didelė pagarba Ferrari,kuri praktiškai visada buvo yra ir bus konkurencinga,nepaisant visų jiems į ratus kišamų pagalių!!!
politras
| 06/27 22:44 Atsakyti
aistroms aprimus siek tiek pasisakysiu ir as.... as negaliu pasakyti, kad buvau labai sokiruotas ar supykes kai vokietis stuktelejo britui i ratlanki... jai atvirai - viduj net siek tiek apsidziaugiau...is karto supratau,kad bus bauda, bet viduje vistiek dziaugiausi..., bet nebukime naivus!!! Hamiltonas turejo pilna teise elgtis taip kaip pasielge, o Vetelsi, zinomoa, pademonstravo islepinto ir vieno vaiko seimoje sindroma turincio savybe poelgi... mano mieliausios komandos, Ferrario vairuotojas elgiasi kaip tas vaikas, kuris krenta ant zemes ir tranko kumsciais i grindini, negaves savo megstamo saldainio nuo lentynos supermarkete...
jau po jo pirmojo titulo RB daugiau apie si sporta ir sportininkus nutuokiantys pamate arba tiksliau nemate "ciampijono", mateme tik vaiky, kuris niekada nesugebejo pralaimeti svariai, nesugebejo pamatyti,kad aplink ji yra ir kiti, tokie patys geri ir dar geresni... nesusitaike su mintim, kad ne jis laimejo, o masina...Vetelis visada nesesi ir nesis nepilnavertiskumo, otiksliau tos nezinomybes ar jis tikrai geriausias buvo visus tuos metus kompleksa... man labai gaila, kad Ferraris dar neisplatino vieso atsiprasymo ir nepriverte atsiprasyti vokieti.. taip sios komandos vardas tikrai nera populiarinamas... sekmes Ferrari, sekmes Veteli ir Raikonenai... , bet tuo paciu ir svaraus zaidimo....
Marchize
| 06/27 21:08 Atsakyti
Kad jis vienintėlis be jokių akinių čia ir kalba
evbi
| 06/27 20:47 Atsakyti
ir taip, Klepsidros idiotizmai komentaruose mane padare iš jo besijuokiančių komentatorių fanu - rimta ideja
naujasnikas
| 06/27 19:55 Atsakyti
O paralelineje visatoje tu su ALO esi čempionas nenugalimasis:DDD
naujasnikas
| 06/27 19:51 Atsakyti
fanas pašikt ant Ferrari- čia irgi į temą:DDD
poncijus
| 06/27 19:51 Atsakyti
klepsius matydamas makliu ir alo agonija tapo mersu fanu:D apgailetina.
×

TOP naujienos