Extreme E. N. Rosbergas išbandė „Extreme E“ automobilį (3)

Extreme E. N. Rosbergas išbandė „Extreme E“ automobilį
logo Birželio 24 d. 13:53, Extreme E

F-1 čempionas Nico Rosbergas pagaliau išbandė savo komandos automobilį, kuriuo lenktyniaujama „Extreme E“ čempionate.

Tapęs F-1 čempionu 2016 metais, vokietis baigė profesionalaus sportininko karjerą. Prie sportinių automobilių vairo N. Rosbergas sėdo 2017 m. ir 2018 m., bet tai padarė Goodwoodo festivalio metu.

Visai neseniai vokietis vėl sėdo prie lenktynių automobilio vairo, bet tai buvo ne F-1 bolidas, o elektra varomas visureigis, kuriuo N. Rosbergo komanda lenktyniauja „Extreme E“ čempionate.

„Štai ką aš jums pasakysiu, tai buvo nuostabus dalykas! Jūs neįsivaizduojate, tai neįtikėtina, nes tai buvo mano pirmoji patirtis su tokiu visureigiu“, - po važiavimų sakė N. Rosbergas.

„Mane stebina tai, jog kiekvieną kartą atsidūręs panašioje situacijoje nustembu lyg pirmą kartą atsisėdęs ant dviračio. Atsisėdu ir mano smegenys persijungia į kažkokį kitokį režimą, nežinau kokį, bet spaudžiu pedalą iki dugno ir lekiu tiesiai.“

„Beprotiška yra tai, kad šis automobilis yra tikras tankas. Bet gerąja prasme. Jis gali ištverti bet ką, gali tiesiog perskristi per bet ką ir tu to net nepajauti, todėl tai neįtikėtina.“

„Lūkesčiai, kaip visada, buvo tokie: Ar sugebėsiu valdyti automobilį? Ar rizikuosiu tiek, jog galbūt pateksiu į avariją? Bet kai įlipau, visos tos mintys dingo. Aš visiškai kontroliavau automobilį. Jaučiausi puikiai ir jaučiuosi taip, tarsi tai daryčiau visą gyvenimą, o tam tikra prasme taip ir buvo, bet tik ne su šiuo ralio automobiliu.“

Paklaustas, galbūt šie bandomieji važiavimai paskatins jį sugrįžti į profesionalų sportą ir vėl lenktyniauti, N. Rosbergas atsakė trumpai.

„Ne, ne, ne. Kartais kyla pagundų sėsti prie lenktynių automobilio vairo, ypač išbandyti kai kuriuos bekelės dalykus, bet tikrai ne grįžti į lenktynes.“

„Man labai patinka šis naujas komandos vadovo vaidmuo, nes tai kitoks iššūkis. Dabar lenktyniauju kaip vadovas ir nestokoju noro laimėti. Tai tikrai įdomu. Dirbti su šiais sportininkais, rinktis lenktynininkus, tai tikrai įdomu.“Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
IP: e35055d | 06/24 20:24 Atsakyti
Manau cia namiokas, ne kitais metais, bet artimu metu dakare startuos e klaseje.
TomTom
IP: d1cf999 | 06/24 15:18 Atsakyti
Siaip tai Nico malacius - igyvendino svajone laimet F1, paskui vietoj to kad aukot viska gyvenime tolesniam lenktyniavimui nuejo zmogus gyvenimo gyvent. Tikraja ta zodzio prasme. As paseku ji jo YT kanale, nu veiklos pilnas, jachtukem su zmona plaukioja, seima augina, saibu turi, dar ir lenktynines komandos vadovas kuri laimi cempus. Gyvenk ir zvenk, kaip sako.
trololol
IP: ae918c1 | 06/24 13:59 Atsakyti
Kai yra normalios raiškos nuotraukos (https://i.eurosport.com/2022/06/22/3397014-69420448-2560-1440.jpg ) kodėl jūs keliate mažytes nuotraukas, kurias neįmanoma įžiūrėti ant šiuolaikinio monitoriaus?
Ir parserį būtų šaunu viena kartą sutaisyti, kad skliaustelių nepriimtu kaip adreso dalies. Ypač po .jpg :D
×

TOP naujienos