F-1 ateitis Brazilijoje - aplinkosaugininkų rankose (9)

F-1 ateitis Brazilijoje - aplinkosaugininkų rankose
logo 2020 Spalio 06 d. 23:12, F-1

Galimybė ateityje pamatyti F-1 pilotus lenktyniaujančius Brazilijoje dabar priklauso nuo šalies aplinkosaugininkų.

Čempionato vadovas Chase‘as Carey atskleidė, jog jam pavyko susitarti su lenktynių organizatoriais ateityje surengti „Formulės-1“ varžybas naujoje Rio de Žaneiro trasoje, kuri dar nėra pastatyta.

Rugsėjo 14 d. Rio valdžios atstovams skirtame laiške C. Carey pranešÄ— susitaręs su lenktynių organizatoriais ir laukiantis leidimo trasos statyboms.

„Rašau Jums norėdamas informuoti, kad mums pavyko pasiekti susitarimą su „Rio Motorsports LLC“ dėl „Formulės-1“ lenktynių organizavimo. Apie šiuos susitarimus bus paskelbta iš karto po to, kai gausime reikiamus leidimus iš atitinkamų institucijų - INEA ir CECA“, - rašoma laiške.

Naują lenktynių žiedą numatyta statyti ten, kur šiuo metu yra Camboata miškas. Jei statyboms bus išduotas leidimas, bus iškirsta daug medžių.

Valstybinis aplinkos institutas (INEA) rengia ataskaitą apie tai, kokia bus padaryta žala gamtai, jei bus pradėtos trasos statybos. Išvados bus pateiktos generalinei prokuratÅ«rai bei Valstybinės aplinkos apsaugos komisijai (CECA).

Vietos žmonės yra itin nepatenkinti siÅ«lomu trasos projektu, nes uždegus jam žalią šviesą, greičiausiai tektų atsisveikinti su paskutine miškinga miesto vieta. Tiesa, C. Carey laiške nėra nurodyta, kad trasą ketinama statyti konkrečiai minėtoje vietoje. Tad jai gali bÅ«ti parinkta kita vieta.

Dabartinė sutartis dėl lenktynių organizavimo Interlagos trasoje baigs galioti metų gale ir nepanašu, jog bus pasirašyta nauja. „Liberty Media“ įsigijus F-1 paaiškėjo, kad brazilai nemokės pinigų už lenktynių organizavimą paskutinius kelis metus, nes taip praeityje buvo susitarę su buvusiu sporto vadovu Bernie Ecclestone‘u.


Komentarai (9)
icteral
IP: 5e0350a | 10/11 08:57 Atsakyti
L︎ee︎X︎︎︎i︎︎.︎net - puikkus projektas suaugusiems, norintiems susirasti partnerį pasimylėti
ub1s
IP: d4dc4f0 | 10/07 12:12 Atsakyti
Tikiuosi jei neduos leidimų, Brazilijos gp liks San Paule.
Klepsidra
IP: a4134d4 | 10/07 08:09 Atsakyti
kas prikakojes buvo tai, panasu, Bernis
ddt
IP: 21ec4ad | 10/07 07:02 Atsakyti
db
10/07 01:21

Prieš išeidamas prikakojo dar Chase'as

O Chase'as kažkur išėjo?
db
IP: 35e947a | 10/07 01:21 Atsakyti
Prieš išeidamas prikakojo dar Chase'as
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas