F-1 ir lenktynininkų kalendoriai

2003 Sausio 13 d. 10:59

Turbūt daugelis jau matėte ir užsisakėte, bet jei yra pavėlavusių: Didžiausio powersport video medžiagos gamintojo ir platintojo pasaulyje "Duke Video" puslapyje www.dukevideo.com (apačioje) galima užsisakyti įvairių 2003 metų kalendorių autosporto tematika, tame tarpe ir susijusių su F-1, tai:

Autocourse GP
Autocourse CART
Formula One
Magic World Of Formula One
Juan Pablo Montoya
David Coulthard
Jacques Villeneuve
Michael Schumacher
Ayrton Senna
McKlein Modern F1
McKlein Classic F1

Kainos tikrai įkandamos, nuo 6 GBP (apie 27 lt.) Neturintiems kreditinių kortelių- ne bėda: galima užsisakyti ir paštu siunčiant čekį. Būdas išbandytas daugybę kartų ir patikimas.

Aš asmeniškai užsisakiau kalendorius su JPM ir kelis vienetus su Ayrton Senna. Jau gavau ir labai džiaugiuosi.

2003 Sausio 13 d. 13:56

Nu nelabai as pasitikiu tais cekiu siuntinejimais ir tt.Jeigu jau tu isbandes tai gal noretum ta kalendoriu su JPM perleisti o kita uzsisakysi is naujo;)Jeigu tinka parasyk.

2003 Sausio 13 d. 14:08

Gincius> teoriškai viskas įmanoma, bet mano siūloma kaina būtų kelis sykius didesnė nei DukeVideo. (O čekio siuntimas yra elementarus: eini į banką, perki čekį tau reikiamai sumai, kartu su užsakymu dedi į voką, siunti ir po 3-4 savaičių gauni užsakymą. Jei čekis netyčia dingtų pakeliui- pinigai lieka tavo sąskaitoje)

2003 Sausio 13 d. 14:21

Tai kaip supratau dar reikia parasyti uzsakyma,kuris velnias zino kaip turi skambeti,be to dar turbut angliskai,kurios suprantu nedaug o apie rasyma tai irgi reiktu prie zodyno keleta valandeliu pasedeti,viska susumavus tai labai jau daug visokiu pribumbasu reikia,jau paprasciau perpirkti is antru ranku,nu bet jeigu suma virsyje verte tai irgi dar galima susilaikyti:)Kiek tie keli sykiai???

2003 Sausio 17 d. 16:12

Teisutis, o kokia forma ta uzsakyma pateikti siunciant, ir kokio tipo ceki reikia issipirkti? juk nepildysi eilinio kvito gi

2003 Sausio 18 d. 17:47

Gincius> :D Iš esmės aš norėjau pasakyti, kad maniškiai egzemplioriai neparduodami, ir šią mano nuostatą galėtų pakeisti nebent pasiūlyta nerealiai patraukli sumelė ;)

lepunele> dėl čekio- tai nueini į banką, ir pasakai, kad nori išpirkti čekį į tokią tai šalį (pvz.D.Britaniją) tokiai tai sumai (pvz.15 svarų). Jie pasako kainą litais (sumos kaina +apie 10 lt. už banko paslaugas). Tu susimoki ir tau išrašomas ir atiduodamas kvitas. Tą kvitą tu ir išsiunti kartu su užsakymu. Anglai, gavę tavo kvitą, žygiuoja pas save į banką ir už jį pasiima tavo sumokėtus pinigus bei išsiunčia tau užsakymą.
___Dėl užsakymo formos- tai svarbiausia nurodyti prekės tikslų pavadinimą, kainą, kiekvienos prekės norimą kiekį ir būtinai kiekvienos prekės kodą, kurį prie prekės aprašymo rasi jų puslapyje. Pats užsakymas gali būti ir ranka surašytas ant paprasto lapo- jie yra verslo o ne biurokratinė įstaiga ;). (Šiaip aš naudoju jų standartinius užsakymų blankus, kuriuos gaunu kartu su kasmetiniais naujais prekių katalogais, bet kaip minėjau tai nėra būtina). Beje, esant neaiškumams, labai rekomenduoju klausti puslapyje nurodytu emailu pačių pardavėjų. Jie gana greitai ir išsamiai atsako į visus (net ir pačius kvailiausius) klausimus.

F-1.lt pulsas