F-1.LT CLUB

2003 Balandžio 08 d. 17:35

Sveiki,

Tiesa pasakius gana melancholiska nuotaika siandien - nors ir mano favoritai pasirode Brazilijoje neblogai, bet va Rolex uzgavo jautria styga: elektronine zurnalo versija puiku, bet taip kartais noretusi tureti plakata ar kazka paciupinejimui.
Mano pasiulymas portalo savininkams - ar nebutu galima isteigti kazka panasaus i F-1.LT Deluxe Club. Aisku, uz papildoma mokesti, uz subscriptiona teikti paslaugas - t.y. SMS palaugu paketa, isleisti karta metuose fano kalendoriu ar priessezonini leidini, galbut prekiauti originalia komandu atributika ir pan. Suprantu, kad tam igyvendinti reikia namazai resursu, bet tai galetu buti kazkokia alternatyva netekus f-1 savaites. Idomi jusu nuomone, kolegos.

2003 Balandžio 08 d. 18:12

drambliuko swajones......

2003 Balandžio 08 d. 18:18

na ir kiek gi pvz. tu Kekstas pasiruoses moketi menesini tarkim mokesti?

2003 Balandžio 08 d. 18:35

Kekstas > visu pirma, kiek gi tu duotum uz ta originalia atributika ? Patikek ji kainuoja nemazus pinigus ;)
Beje kur tu cia matei elektronine zurnalo versija ? Tokios nebera nuo tada kai nebeleidziamas pats zurnalas.

2003 Balandžio 08 d. 18:40

Kekstas> siaip apie toki ar anoki varianta galvojame, nors siuo metu dar nera jokiu konkreciu planu... gi Lietuvoj gyvenam... ;)

2003 Balandžio 08 d. 18:40

Kekstas>> tam nereikia dideliu resursu. Tam reikia krūvelės šlamančių

2003 Balandžio 08 d. 18:47

AF1>
na reiketu kaip formules pasaulyje:
reiketu surengt koki pasitarima del sio klausimo -i ji sukviesti visus F1.lt portalo administratorius, pakviesti buvusio F1 savaites zurnalo redaktorius, na ir zinoma kelis F-1.lt portalo vartotojus, kurie yra uzsiregistrave...
na ir tame pasitarime aptarti si klausima o paskui ir prabalsuoti:)

2003 Balandžio 08 d. 19:05

Visai nesvarbu kaip tu balsuoji, svarbiausia kaip balsuoja tavo pinigine....

2003 Balandžio 08 d. 20:07

:) Nejuokaukit, lietuviai net jei ir turi pinigu, stengiasi gauti viska nemokamai, Ne ta salis, ne tie zmones, o paciupineti plakatu galima ir nusipirkus uzsienio saituose, aisku tai kainuoja:) Tikrai neysivaizduoju kazko panasaus kaip y deluxe club:) Nors aisku nieko nera neymanomo

2003 Balandžio 08 d. 21:01

TaBu > pritariu 200% :D

2003 Balandžio 08 d. 21:02

TaBu>>tikra tiesa;) o shaip,tai tereikia dauuuug pinigu ir dauuug darbo(dar +dauuuuug noro ir dauuug fantazijos)...taigi negi tai tiek jau dauug?:D;)

2003 Balandžio 08 d. 21:05

Viskas butu ranka pasiekiama jei tik nereiketu dauuuug pinigu :D

2003 Balandžio 09 d. 09:10

Aciu uz nuomones. Pastebejimas trumpas ( kol kas, nes po vakar labai galva skauda :) ): chebra, ar negrauzia jusu sazine, kad jus galite blevyzgoti i laisva eteri visais maloniais ir nelabai klausimais, susijusiais su F-1, okai kam tai yra tikrai nelengvas darbas? Juk pora kartu paspaudzius pelyte, puslapis nebuvo pripazintas geriausiu metu portalu ar ne? Juk adminam darbo daugeja - kuriamos paslaugos a la Svajoniu komanda, imestos Pit babes :) , paaiskinto staisykles. Juk tai yra darbas, kuri atlieka ne vienas ir ne du zmones. Ir tikrai netikiu kad portalas issilaiko is tu poros baneriu. Ipraskime moketi uz malonumus. Juk kai nueinate i kabaka alaus isgerti, kazkodel susimokate, ar ne?
As nesakau, kad viskas turi buti apmokestinama komentarai, diskusijos, gal dar kas nors - ok lai buna for free. Bet papildomos paslaugos turi buti apmokestinamos. Man idomu, ar adminam dar daug entuziazmo liko :)

2003 Balandžio 09 d. 09:57

labiausiai ka reiketu apmokestinti tai komentarus.gal tada nereiktu prakaituoti dalijant ban'us. o del pinigu tai: 1.svarbu kad ju butu 2.dar svarbiau kad jie ideti i kazkoki projekta atsipirktu. o ar jie atsipirks labiausiai matysis jei pamegins kas nors cia apmokestint komentarus:)

2003 Balandžio 09 d. 12:02

Kekstas> kol kas dar liko ;)

2003 Balandžio 09 d. 14:13

Kekstas>>>Kad visi taip kaip tu mastytu....
Bet juk čia Lietuviai renkasi,tai apie kokius pinigus kalbame:D

2003 Balandžio 09 d. 15:31

O niekada negalvojot siaip apie F1 kluba? Kad turet kazkokias korteles klubo nario, privilegiju, aisku uz kazkoki metini mokesti. Siaip sirdi pamalonintu ir gal naudos kokios butu. Cia siaip toks pasiulymas ;)

2003 Balandžio 09 d. 15:47

Typhoon > pasinaudok searchu, si tema buvo nuodugniai isgvildenta ;)

2003 Gegužės 13 d. 16:16

butu labai gerai

2003 Gegužės 20 d. 08:54

Korteles gera ideja, gera buti indentifikuojamam :)

2003 Gegužės 20 d. 10:35

Kekstas > geri tavo pasiūlymai. Jau dabar pavyksta entuziastams surengti varžybas, įsteigti prizus, pasidaryti atributiką (lipdukai, kepurės), išlaikyti gerame lygyje puslapį. Ir visa tai egzistuoja laisvu nuo šeimos, darbo, moklslų, pamokų, laiku.
Didesni projektai iš karto pareikalaus didesnių lėšų bei laiko, kas beveik tampa neįmanoma vien tik tuo profesionaliai neužsiiminėjant. Labai šaunus buvo "F-1 savaitė" laikraštis. Gaila, kad organizatoriams nepavyko jo išlaikyti (tuo iš dalies ir fanai kalti).
Tuo pačiu norėčiau priminti apie puikų 5 spaudos lankų leidinį - "F-1 gidas"; 2001-ųjų sezonas, komandos , pilotai, trasos, statistika, įdomybės, dažniausi klausimai, fano kalendorius; autoriai: Kristijonas Kaikaris, Giedrius Šniukas, Vilma Braziulytė; dizaineris: Mindaugas Ratkus.
Dar dabar kartas nuo karto pavartau, pasirankioju informacijos, nors ir pasenusios.
Būtų smagu panašų turėti kiekvienais metais, bet ...?

2003 Gegužės 20 d. 11:33

Typhoon> na, mano piniginėj ir dabar yra dviejų lietuviškų F-1 fan klubų nario kortelės, bet nuo to nelabai kas keičiasi- pinigų ir entuziazmo sandaugos rezultatas buvo per mažas, kad šie klubai išgyventų iki šių dienų (nors vienas iš jų savo laiku buvo išties puikus ir man davė labai daug- šio klubo kortelę laikau kaip labai mielą prisiminimą). Bet svarbiausia ne klubai, ne kortelės, o žmonės ir jų požiūris: ko jie nori, kiek stipriai nori ir ką pasiryžę už tai duoti? Beje, į paskutinį klausimą atsakymą nesunku rasti šio puslapio forume "perku-keičiu-parduodu": atidžiau jį pasekus pasimato, kad tipiškam lietuviui reikia visko tol, kol tai yra ... chaliava, o vos prasideda kalba apie sumas, prilygstančias kelių alaus butelių kainai, kai vis dar kažko norinčių lieka vienetai. Tai puikiai mato visi tie, kas galėtų imtis kažkokio tai naujo fanų būrimo į klubą ar kažką panašaus, ir puikiai supranta, kad (bent jau kol kas) tam nėra tikro poreikio.

2003 Gegužės 24 d. 18:09

Teisutis> siek tiek paveluotai rasau, bet visgi rasau - aplodismentai tau, nuomone parasyta aiskiai ir konkreciai.. o svarbiausia, kas net kartais apmaudu, tiksliai.

Tx!

2004 Balandžio 01 d. 17:03

Ash dar paveluochiau rashau, bet vistiek. Nauji metai sugebejo ateit, naujas sezonas, bet vis dar nieko. Susiorganizuojam kokytais F-1 fanu susitikima ir padarom rimta koki nuosprendi. galu gale del svento reikalo ir visa kita tikrai negaila shiek tiek babkiu ishleist.

2004 Balandžio 01 d. 17:25

Ezhiukas 7> as manau, kad F-1 'kaipo' fanu klubas jau egzistuoja GO-1 pavidale.
Jei reikia konkretesnio ir 'tikro' fanklubo, vargu ar kas iseis... Viskas ateina palaipsniui, skubinti nereikia, reikia iniciatyviu zmoniu, kurie tuo uzsiimtu ir uzsiimtu tvarkingai ir ne 'bele kaip'...
Zodziu nepradesiu vel is tuscio i kiaura pilstyt... Yra kaip yra...

2004 Balandžio 01 d. 20:39

jo, pritariu AF1. Juk visas sis portalas yra tarsi klubas:diskusijos, keiciu-parduodu, kartingas,keliones pas kaimynus, atributika, anti-MS, da best MS, pramogos, info, news... ir tai nemokama. Tikram F1 klubui F1 fanai turi buti subrende. Mes kol kas dar nesam:(
Bet diskusijos visada gerai, o gal....

2005 Balandžio 27 d. 16:42

burkimes tik i komu ir lenktynininku fun klubus!

F-1.lt pulsas