F-2. Antroje kvalifikacijoje K. Vasiliauskas – tik aštuntas

logo 2010 Gegužės 22 d. 18:39, Formula Two
Šį vakarą vykusioje kvalifikacijoje antrosioms „Formulės-2“ lenktynėms Moncoje (Italija) Kazimieras Vasiliauskas užėmė tik aštuntąją vietą. „Pole“ poziciją pelnė pirmųjų varžybų laimėtojas Jolyonas Palmeris.
Dar likus penkioms minutėms trečioje vietoje buvęs lietuvis kvalifikacijos nugalėtojui nusileido 0,510 sek. Apmaudu, bet mūsų sportininkui iki ketvirtosios vietos pritrūko vos 0,055 sek.
K. Vasiliauskas į antrąją kvalifikaciją dėjo daug vilčių – po pirmųjų lenktynių, kuriose lietuvis užėmė trečiąją vietą, jis pripažino dalį varžybų skyręs pasiruošimui šio vakaro važiavimams.
„Lenktynių metu buvau ne toks greitas, kaip Palmeris ir Stonemanas, todėl tiesiog ruošiausi kvalifikacijai, žaidžiau su nustatymais ir priekiniu sparnu“, - po finišo spaudos konferencijoje tuomet sakė pilotas.
Antrųjų lenktynių Moncoje sekmadienį pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku. Jas tiesiogiai transliuos SPORT1 televizija.