F. Alonso: esame tokie lėti, jog kiti nesupranta kada važiuojame greitai (7)

F. Alonso: esame tokie lėti, jog kiti nesupranta kada važiuojame greitai
logo 2017 Birželio 24 d. 18:23, McLaren

„McLaren“ pilotas Fernando Alonso mano, kad nesusipratimas su „Red Bull“ lenktynininkais įvyko dėl to, jog pastarieji nesugebėjo įvertinti britų komandos greičio.

Kvalifikacijos metu ispanas skundėsi, kad Danielis Ricciardo sutrukdė jam įveikti greitą ratą. Sportininkas mano, kad „Red Bull“ pilotą suklaidino itin mažas „McLaren“ greitis tiesiojoje.

„Tas pats nutiko ir vakar su Verstappenu. Manau, kad rato pradžioje jiems yra sunku suprasti. Važiuojame taip lėtai, jog jie galvoja, kad mes jau įveikėme greitą ratą ir grįžtame į techninio aptarnavimo zoną. Bet ne, mes bandome įveikti greitą ratą. Toks yra mūsų greitis. Po to jie staiga nustemba. Jie mane aplenkia pirmame posūkyje, o aš juos antrame. Taip sutrukdome vienas kitam. Taip nutiko vakar ir šiandien“, - pasakojo F. Alonso.

„Mano rezultatui tai didelės įtakos neturėjo, nes tai buvo važiavimų pradžia, kai padangos vis dar buvo pilnai nesušilusios. Geriausius rezultatus pasiekėme vėliau, tad viskas gerai. Atsiprašau kitų dėl tokio mūsų greičio. Tiesiog dabar taip yra.“

F. Alonso pirmą kartą šiemet baigė pasirodymą po pirmosios kvalifikacijos dalies. Ispano teigimu, „McLaren“ komanda rytoj gali tikėtis geresnių rezultatų tik tuo atveju, jeigu dauguma varžovų susidurs su problemomis.

„Nei treniruotėse, nei kvalifikacijoje mes nė karto nebuvome patekę į pirmąjį dešimtuką. Tad rytoj lenktynėse bus sunku. Treniruočių metu matėme daug įvykių šioje trasoje. Tad turime išlikti susikaupę ir laikytis kuo toliau nuo apsauginių sienų.“

[gallery id=1271 rand=rand]


Komentarai (7)
McLarrin
| 06/24 22:14 Atsakyti
Karma kalė vis dar "tvarko" McLaren ir F.Alonso. Bet vusgi jis geras vairuotojas, jau ir gaila pamažu darosi.
SliMMaz logo rėmėjas
| 06/24 21:54 Atsakyti
Nunai>> O ka taskai? Kalba eina apie tempa kuris yra tikai ne leciausias rikiuotej, genijau :)
ddt
| 06/24 19:55 Atsakyti
Vytautai, nzn kokia tavo anglu kalba, bet interpretacine fantazija tai simtaprocentine :) Kai jo paklause, ka turi si karta sugalvojes, be Mamma mia, jis pasake, kad hmm turbut kazka sugalvosiu. Bet kad "as paruosiu kazkokius perliukus" jis tiktai nesake.
Aš Vytautas
| 06/24 19:39 Atsakyti
interviu irgi neblogas buvo, sakė ruošia ateity perliuku per team radio :))
Gintokas
| 06/24 18:58 Atsakyti
Patiko Alonzitas, prajuokino iki asaru
"F. Alonso: esame tokie lėti, jog kiti nesupranta kada važiuojame greitai"
Klepsidra
| 06/24 18:44 Atsakyti
I taskus ziurejai, genijau?
SliMMaz logo rėmėjas
| 06/24 18:41 Atsakyti
Jau nusibodo tiesa pasakius? Yra greitesni uz Sauberi, Renault ir Haasus. Realiai jau Q2 dznai buna, o asarom springsta, kad baisu kokie mes cia nuskriausti...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas