F. Alonso: realus tikslas Kanadoje – finišuoti penketuke (1)

F. Alonso: realus tikslas Kanadoje – finišuoti penketuke
logo Birželio 19 d. 18:31, Alpine Racing

Pats vyriausias „Formulės-1“ lenktynininkas Fernando Alonso tapo viena garsiausių šlapios Monrealio trasos kvalifikacijos žvaigždžių – prie ne pačio greičiausio „Alpine“ bolido vairo jis parodė antrą rezultatą, nusileidęs tik nesulaikomam Maxui Verstappenui su „Red Bull“.

Tačiau sekmadienio lenktynės žada vykti sausu oru, todėl išsilaikyti antroje vietoje ispanui bus gana sudėtinga – juo labiau, kad daugelis tiesiųjų Monrealyje leis lenkti varžovą, tame tarp ir panaudojant DRS.

„Jei kalbėsime realistiškai, tai pasakyčiau, kad mums reikės kovoti dėl finišo pirmame penketuke, - per pilotų konferenciją kalbėjo F. Alonso. - Tai mums būtų labai gera pozicija, bet mes suprantame savo galimybes ir jau matėme daug lenktynių, kuriose „Red Bull“ ir „Ferrari“ startavo iš galo ar pradurdavo ratus pirmame rate, bet finišuodavo toli priekyje mūsų su dideliu atotrūkiu.

Taigi, pirmos keturios vietos finiše jau yra užsakytos. Vadinasi, penktoji vieta mums būtų savotiška pergalė, būtent į tai mes ir taikysimės“.

Į klausimą, kaip Alonso žada veikti starte, dukart pasaulio čempionas atsakė: „Reikia išsiveržti į lyderius pirmame rate. Todėl pirmame posūkyje aš atakuosiu maksimaliai. Tegul jie – Maxas Verstappenas su Carlosu Sainzu - atsidūrę už nugaros, kovoja tarpusavyje. Tai, žinoma, būtų idealiu scenarijumi“.

Alonso taip pat prisipažino, kad sausomis sąlygomis jų bolidui trūksta prispaudžiamosios jėgos ir sukibimo su asfaltu, tačiau išreiškė viltį, kad komanda paieškos sprendimo.

„Mes penktadienį labai daug dirbome ties padangų dėvėjimosi klausimu, - aiškino 40-metis sportininkas. - Ir daug eksperimentavome su nustatymais. Manau, kad esame geriau pasiruošę lenktynėms nei per visus ankstesnius šio sezono GP etapus. Beliko užbaigti darbą logine jo tąsa“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 61
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 22
Komanda: Renault Amžius: 40 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ab
IP: 28fb9f9 | 06/19 18:42 Atsakyti
jei mes labai žemą downforce paketą - ties ta vieta kur jis bus po kelių turnų, tokia poziciją ir pasiims. Alpine turės greičio išlaikyt driverius kurie turės DRS
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas