F. Briatore: F. Alonso nepraleis šanso nugalėti

F. Briatore: F. Alonso nepraleis šanso nugalėti
logo 2023 Kovo 21 d. 20:02, LAT/Renault

Per pirmąsias dvejas naujojo sezono lenktynes Fernando Alonso du kartus lipo ant podiumo, finišuodamas trečioje vietoje. Ispanų lenktynininko vadybininkas Flavio Briatore neabejoja, kad Fernando laimės lenktynes šiais metais, jei jis turės bent menkiausią šansą tai padaryti.

Flavio Briatore: „Būdamas 41 metų, Fernando yra greitesnis nei dvidešimtmečiai sportininkai. Aš niekada neabejojau jo greičiu, Apie Fernando visi kalbėjo, kad jis yra per senas, kad jis nėra komandinis žaidėjas, bet visa tai yra nesąmonės. Tiesiog duokite jam greitą bolidą ir jis pasieks rezultato. Fernando yra išskirtinis pilotas.

Nesiimsiu kalbėti, kad čempiono titulas šiais metais jau nuspręstas. „Aston Martin“ turi gerą automobilį, bet reikia pažiūrėti, kiek komanda dar pagreitės modernizuodama AMR23 bolidą. Kitoms komandoms dar teks aiškintis su savomis problemomis, bet Alonso dabar turi mašiną, kurią lengva perprasti ir lengva pilotuoti. Jei jam pasitaikys proga laimėti, jis nepraleis tokio šanso“.

Briatore dalyvavo derybose tarp Alonso ir „Aston Martin“ komandos. Flavio papasakojo, kad viena iš priežasčių išeiti iš „Alpine“ buvo ta, kad prancūzų komanda laikė Alonso senu sportininku ir neįtraukė jo į komandos ilgalaikius planus.

„Mes priėmėme bendrą sprendimą ir surizikavome, bet rizika buvo pateisinta, - tęsė F. Briatore. - „Aston Martin“ mums pasiūlė dviejų metų kontraktą, tuo tarpu kai kiti, turėdami galvoje Fernando amžių, siūlė sutartis tik vieneriems metams.

Be to, mes žinojome, jog Lawrence'as Strollas renka puikią komandą. Mes matėme jų siekį tobulėti, kurio nematėme „Alpine“ viduje.

Lawrence'ą aš pažįstu 30 metų. Jis yra ištikimas „Formulės-1“ entuziastas ir labai sėkmingas verslininkas. Jis pradėjo kaip rėmėjas. Vėliau nupirko „Racing Point“, pasikvietė daug žmonių iš „Red Bull“ ir kitų komandų ir suteikė jiems daugiau atsakomybės.

Jis investavo į naują vėjo tunelį ir naują komandos bazę Silverstoune. Jei norite tobulėti, privalote žengti tokius žingsnius“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218