F. Briatore: F. Alonso nepraleis šanso nugalėti (4)

F. Briatore: F. Alonso nepraleis šanso nugalėti
logo Kovo 21 d. 20:02, LAT/Renault

Per pirmąsias dvejas naujojo sezono lenktynes Fernando Alonso du kartus lipo ant podiumo, finišuodamas trečioje vietoje. Ispanų lenktynininko vadybininkas Flavio Briatore neabejoja, kad Fernando laimės lenktynes šiais metais, jei jis turės bent menkiausią šansą tai padaryti.

Flavio Briatore: „Būdamas 41 metų, Fernando yra greitesnis nei dvidešimtmečiai sportininkai. Aš niekada neabejojau jo greičiu, Apie Fernando visi kalbėjo, kad jis yra per senas, kad jis nėra komandinis žaidėjas, bet visa tai yra nesąmonės. Tiesiog duokite jam greitą bolidą ir jis pasieks rezultato. Fernando yra išskirtinis pilotas.

Nesiimsiu kalbėti, kad čempiono titulas šiais metais jau nuspręstas. „Aston Martin“ turi gerą automobilį, bet reikia pažiūrėti, kiek komanda dar pagreitės modernizuodama AMR23 bolidą. Kitoms komandoms dar teks aiškintis su savomis problemomis, bet Alonso dabar turi mašiną, kurią lengva perprasti ir lengva pilotuoti. Jei jam pasitaikys proga laimėti, jis nepraleis tokio šanso“.

Briatore dalyvavo derybose tarp Alonso ir „Aston Martin“ komandos. Flavio papasakojo, kad viena iš priežasčių išeiti iš „Alpine“ buvo ta, kad prancūzų komanda laikė Alonso senu sportininku ir neįtraukė jo į komandos ilgalaikius planus.

„Mes priėmėme bendrą sprendimą ir surizikavome, bet rizika buvo pateisinta, - tęsė F. Briatore. - „Aston Martin“ mums pasiūlė dviejų metų kontraktą, tuo tarpu kai kiti, turėdami galvoje Fernando amžių, siūlė sutartis tik vieneriems metams.

Be to, mes žinojome, jog Lawrence'as Strollas renka puikią komandą. Mes matėme jų siekį tobulėti, kurio nematėme „Alpine“ viduje.

Lawrence'ą aš pažįstu 30 metų. Jis yra ištikimas „Formulės-1“ entuziastas ir labai sėkmingas verslininkas. Jis pradėjo kaip rėmėjas. Vėliau nupirko „Racing Point“, pasikvietė daug žmonių iš „Red Bull“ ir kitų komandų ir suteikė jiems daugiau atsakomybės.

Jis investavo į naują vėjo tunelį ir naują komandos bazę Silverstoune. Jei norite tobulėti, privalote žengti tokius žingsnius“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
AM1
IP: 85f0e13 | 03/21 22:20 Atsakyti
eustachijus
03/21 21:21

Turi bolidą,kurį lengva vairuoti. Frazė apibūdinanti visą šitą ... skaityti daugiau

Kvalos niekada nebūdavo Alonso stiprioji pusė, bet ant race pace jis žvėris visais laikais buvo, gyva legenda FA.
eustachijus
IP: 293fa62 | 03/21 21:21 Atsakyti
Turi bolidą,kurį lengva vairuoti. Frazė apibūdinanti visą šitą sportą.
Beje Saudi trasoj, Q, Alo pirmam sektoriuj padarė klaidą. Stroliukas 1,2 sektoriuje buvo greitesnis net uz perez,bet sufeilino paskutinej dalyje. Greitas jis. Tik race iq žmogus vs vilkinis šuo gaunasi iš to skirtumas
Klepsidra
IP: 43fde7d | 03/21 23:22 Atsakyti
eustachijus
03/21 21:21

Turi bolidą,kurį lengva vairuoti. Frazė apibūdinanti visą šitą ... skaityti daugiau

Strollas, matyt, kitaip susireguliaves buvo, nes ne Perezo, ne Alonso ratai nebuvo prasti.
Taip, Alonso kvalifikacijoje nebuvo top1 niekada tikriaus. Ferrari (Pat Fry) jam siule auksciau kvalifikuotis, jei nori pergaliu, bet gal jie ir dabar Lec su Sai sita siulo, nes nuo tu 2012 nelabai ka nuveike
eustachijus
IP: e69480e | 03/21 23:28 Atsakyti
Klepsidra
03/21 23:22

Strollas, matyt, kitaip susireguliaves buvo, nes ne Perezo, ne Alonso ... skaityti daugiau

Pirmas sektorius buvo visiškai astonų visą praktikos ir Q sesiją bent jau kiek komentatorius sakė iš to ir Strolo greitis ten. Alo buvo tiesiog padaryta klaida kažkokia ,nemačiau onbordo. O klaida,tai ne lėtumo įrodymas. Blogiau,kai pravažiuoji normaliai o laikas vis tiek blogas
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923