F. Briatore įvertino jėgas „Formulėje-1“ (6)

F. Briatore įvertino jėgas „Formulėje-1“
logo Balandžio 03 d. 17:59, Renault Sport

Buvusio F-1 komandų vadovo Flavio Briatore nuomone, šiais metais pretenduoti į podiumus „Ferrari“ komanda galės tik tais atvejais, kai problemų turės varžovai, o sezono favoritu išliks „Mercedes“.

Buvęs „Benetton“ ir „Renault“ vadovas įvertino jėgas „Formulėje-1“ jau po pirmojo etapo Bahreine. Jo nuomone, jėgų pasiskirstymas lyginant su pernai metais pasikeitė ir tai palietė visas peletono grupes.

70- metis italas pirmiausiai įvertino „Ferrari“ galimybes, kurios pilotai Sakhire finišavo 6 ir 8 vietose. Nors ir neaukštas, tačiau toks rezultatas kalba apie Skuderijos pažangą lyginant su 2020 m., kai komanda buvo tik šešta Konstruktorių taurės vietoje.

„Jie  nusitekę kovoti, - kalbėjo F. Briatore. – Bet jiems bus labai sunku tikėtis vietos ant podiumo, jei visi konkurentai finišuos. Bet jie turi šansą tapti trečia pagal greitį komanda po „Mercedes“ bei „Red Bull“. Lyginant su pernai, tai būtų didelis žingsnis į priekį.

„Ferrari“ turi galimybę pasitempti. Jie turi du gerus pilotus, kurie puikia dirba savo darbą. Bet visos jų pastangos remsis į bolido pajėgumą“.

Kalbėdamas dėl lyderio pozicijų, F. Briatore išsakė tokią nuomonę: „Dėl titulo kovos Verstappenas ir Hamiltonas. Bahreino GP išėjo puikus. Manau, kad Maxas ten realiai galėjo laimėti. „Red Bull“ per daug uždelsė su sustojimu, bet jų mašina turi labai gerą greitį.

„Mercedes“ toliau lieka pačia stipriausia, bet „Red Bull“ turės šansą su jais pakovoti, ypač žinant Maxo sportinę formą“.

Suprantama, kad Briatore kalbėjo ir apie savo patikėtinio Fernando Alonso sugrįžimą į F-1, kuriam pirmas etapas baigėsi pasitraukimu iš varžybų.

„Mes neseniai kalbėjomės telefonu, - pasakojo buvęs dukart pasaulio čempiono vadybininkas. – Jis nusivylęs, nors ir žinojo apie realų „Alpine“ mašinos greitį.

Jam nelabai pasisekė su celofano plėvele, patekusia į ortakį, bet jo kvalifikacija buvo geresnė nei sugeba automobilis. Spėju, kad pagal greitį „Alpine“ mašina yra sugebanti užimti tik 12-15 vietas.

Jie turi visas pastangas skirti kitiems metams. Mes visi tikimės, kad tada Fernando gaus tokį bolidą, kokio jis yra iš tiesų nusipelnęs“.

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2021 sezono taškai: 1
Komanda: Renault Amžius: 39 m.
Plačiau

Komentarai (6)
TomTom
IP: d1cf999 | 04/04 15:14 Atsakyti
Realiai gerai Ricciardo padare kad is ten pabego. Taip kad nelabai aisku ko tas Abitebolas buvo taip ant jo uzsisikes.
TukTuk
IP: 4e88b8e | 04/03 20:00 Atsakyti
Svarbu, kad komandos draugas nieko neparodytu kitaip teks sabotuotojo ieskoti
Niu Briatorė
IP: cc39dce | 04/03 18:47 Atsakyti
su tom 12-15 vietom truputi kelia uodega draugeliui Alonsiui, nors tikrai gerai suvažiavo po tokios pertraukos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas