F. Massa: C. Leclercui nedera viešai kritikuoti komandos (3)

F. Massa: C. Leclercui nedera viešai kritikuoti komandos
logo Rugpjūčio 04 d. 13:28, Ferrari

Buvęs „Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa davė naudingą patarimą Charlesui Leclercui, kuris po Vengrijos GP finišo pareiškė, kad „Ferrari“ strategai be reikalo jam lenktynėse uždėjo kietąsias padangas ir jis jų nenorėjo, dėl to monakietis prarado podiumo vietą. F. Massos nuomone, jaunajam sportininkui nedera viešai kritikuoti savo komandos, nes tai trukdo produktyviam darbui.

Felipe Massa: „Akivaizdu, kad Charlesas nėra patenkintas įvykiais, tačiau jis privalo išsaugoti kantrybę. Jei jis dabar pradės aiškintis santykius, tai nepadės komandai. Leclercas neturi pamiršti, kad PrancÅ«zijoje dėl savo paties klaidos jis prarado galimybę nugalėti ir uždirbti daug taškų.

Reikia turėti kantrybės ir jei pasitaiko klaidų, profesionaliai įvertinti situaciją. Net jei „Ferrari“ toliau klys, negalima viešai reikšti savo nepasitenkinimo, nes tai niekam nepadės“.

Kalbėdamas apie „Ferrari“ vadovą Mattia Binotto, F. Massa apibÅ«dino jį kaip malonų žmogų ir sumanų inžinierių: „Aš gerai jį pažįstu, kadangi mes daug metų dirbome kartu, kai jis iš pradžių buvo motoristu, vėliau – vyriausiuoju motoristu. Kai jis tapo komandos technikos direktoriumi, o po to – ir komandos vadovu, aš jau nelenktyniavau „Ferrari“.

Binotto yra labai geras inžinierius, tikras profesionalas ir puikiai gaudosi techninėje dalyje. Be to, jis labai malonus žmogus bendravime – man tai patinka. Mes negalime kaltinti vien jo dėl rezultatų nebuvimo, bet visiškai akivaizdu, kad pagrindinė atsakomybės našta gula bÅ«tent ant jo pečių.

Apskritai, komanda turi būti daug ramesnė, kai priiminėja sprendimus. Strateginės klaidos, kurios buvo padarytos sezono pradžioje, pasikartoja ir dabar. Binotto privalo skubiai pakeisti situaciją, kitaip jis pats turės už viską sumokėti.

Gaila, kad klaidingi sprendimai ir problemos su technikos patikimumu šiais metais privedė prie to, kad „Ferrari“ jau nekovoja dėl čempionų titulo – jie prarado per daug pergalių. O labai norėjosi matyti „Ferrari“ kovoje dėl titulo iki pat sezono pabaigos. Bet dabar ši kova jau yra baigta“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 334
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2022 sezono taškai: 178
Komanda: Ferrari Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 08/05 12:59 Atsakyti
Null
08/05 08:25

Tiesiog reikia tepti slides kitur.

Sutinku. Visada atsiras vietos Williamsuose.
Null
IP: 1fde0e2 | 08/05 08:25 Atsakyti
Tiesiog reikia tepti slides kitur.
Vandamke
IP: b1eb73e | 08/04 19:53 Atsakyti
Massa, gal jau nekomentuok, nes cia kazkaip jau kaip Gomorra serialo uzuominom kvepia...
×

TOP naujienos