F. Massa: komandai pritrūko atsarginių detalių (10)

F. Massa: komandai pritrūko atsarginių detalių
logo 2014 Liepos 27 d. 13:40, Getty Images
Brazilas Felipe Massa finalinėje kvalifikacijos dalyje net sekunde nusileido jaunesniam „Williams“ komandos kolegai Valtteri Bottui. Todėl šiandien Budapešte suomis lenktynes pradės iš trečiosios pozicijos, o brazilas – tik iš šeštosios. Vakar vakare F. Massa žurnalistams paaiškino kai kurias priežastis, kurios neleido jam pasirodyti geriau.
- Paskutiniu metu jūs esate savo kolegos šešėlyje. Visi žino, kad jūs nesate lėtas pilotas, tai kur problemų priežastys? Ar tai paprasčiausias nesisekimas?
- Žinoma, kad aš per kvalifikaciją trasoje atsidūriau nelabai geru metu. Galiausiai aš patekau į bolidų traukinį ir nesugebėjau „surinkti“ gero pilno rato. Aišku, kad nebūčiau galėjęs parodyti laiko, kurį parodė V. Bottas, bet iškovoti viena pozicija aukščiau tikrai galėjau. Po antroje dalyje parodyto laiko vėliau rezultatą pagerinau 0,3 sek., bet tada aš pakliuvau į bolidų traukinį, man teko aplenkti net 4 mašinas, po to atsirėmiau dar į vieną, dėl to praradau daug laiko.
Antra vertus, pas mane Vengrijoje skirtingas bolidas nei pas komandos draugą. Tai turi nemažos įtakos situacijai. Žinome, kiek „Williams“ pagerino bolido važiuoklę lyginant su čempionato pradžia, bet Hungaroringe aš esu priverstas naudoti bolido dugną, kurį naudojau Kinijoje ir Ispanijoje. Senų specifikacijų detalių naudojimas man neduoda naudos, susiduriu su bolido balanso problema. Komandos vadovai sako, kad mums trūksta atsarginių detalių.

- Kodėl „Williams“ pritrūko atsarginių detalių?
- Tai visų pirma susiję su mano avarijomis ankstesnėse lenktynėse.
- O gal tai susiję su tuo, kad lenktynės vyksta viena po kitos prieš atostogas. Ar komandai apskritai trūksta įvairių atsarginių detalių?
- Komanda atsarginių detalių turi ne per daugiausiai, bet pagrindinė jų trūkumo priežastis vis tik yra dvi mano avarijos per trejas paskutines lenktynes. Būtent dėl to dabar turiu naudoti seną dugną.
- Ar sunku bus kovoti su tais, kurie startuos prieš jus – F. Alonso, V. Bottu ir dviem „Red Bull“ pilotais?
- Manau, kad kovoti su „Red Bull“ bus be galo sunku net V. Bottui. Bet pabandyti verta. Aišku, jei mums pavyks finišuoti su dviem bolidais prieš F. Alonso, tai bus puikus rezultatas „Williams“ komandai. Bet atminkime, kad sezonas baigsis tik lapkričio mėnesį, o ne dabar. Per artėjančias atostogas bus gera proga „perkrauti baterijas“ ir geriau pasiruošti antrajai sezono daliai, kuri, tikiuosi, mums bus daug geresnė.

Komentarai (10)
Micius
| 07/27 23:01 Atsakyti
kazkas_ - :D
kazkas_
| 07/27 22:38 Atsakyti
deivec>> Cia tiesiog sveikas taupumas. Koks tikslas deti jam naujausias dalis, jei vistiek dideli sansai kad jau pirmam rate padarys avarija ir baigs lenktynes :)
deivec
| 07/27 14:45 Atsakyti
nu jo suprasciau kad marussiai truksta.o cia williams...

apgailetina...

o musu komentatoriai kaip visada nieko nezino....

tik is sky suzinojau kad trafike buvo massa
obmoc
| 07/27 14:26 Atsakyti
veksnys kokiu reta.sutrukgde jam matai bolidai kiti.o kad pats kiekvienam rate po dauk klaidu dare tai tyli susisikes.
Andrido
| 07/27 14:25 Atsakyti
Allonso :D
Arūnas Sidabra
| 07/27 14:15 Atsakyti
100% lietaus tikimybe :D:D ir viskas tuo pasakyta
1_Protingas
| 07/27 14:15 Atsakyti
I vė Santanderis dalių nenuperka pakankamai.
Sensejus
| 07/27 14:14 Atsakyti
waiwa>>>kur tu matai kad nuskriaustas? pats supranta ir zino kad dabar vaziuoja su blogesnes konfiguracijos bolidu nes perdaug avariju buvo.
nacHia
| 07/27 14:09 Atsakyti
Naują pilotą turime - Alllonso.
waiwa
| 07/27 13:53 Atsakyti
Kaip visada Massa nuskriautas, varkšiukas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas