F. Massa: manau, kad Strollui prireiks mano patirties (5)

F. Massa: manau, kad Strollui prireiks mano patirties
logo 2017 Vasario 17 d. 06:55, Williams/LAT photographic
Amžiaus skirtumas tarp Lance Strollo ir Felipe Massos yra daugiau nei 17 metų, o abu komandos kolegos pirmą kartą buvo susitikę dar tada, kai brazilas lenktyniavo „Ferrari“ komandoje. Dabar Felipe tikisi, kad Lancas bus labai stiprus jo komandos draugas.
F. Massa: „Aš pažįstu Lancą dar nuo tų laikų, kai jis buvo visai vaikas. Aš su juo susipažinau dar „Ferrari“ – jo tėvas turėjo puikius ryšius su italų kompanija. Aš atsimenu pirmą mūsų susitikimą. Puiku, kad Lancas gavo šansą lenktyniauti „Formulėje-1“.
Tikiuosi, kad jis labai greitai mokysis, puikiai startuos, pasieks gerų rezultatų ir komandai uždirbs daug svarbių taškų. Aš linkiu Lancui viso ko geriausio, esu įsitikinęs, kad jam bus naudinga mano patirtis ir mes motyvuosime vienas kitą, kaip tai buvo pastaruosius trejus metus, kai aš važiavau kartu su Valtteri Bottu. Aš norėčiau tęsti tokioje pat dvasioje.
Tikiuosi, kad Strollo laukia sėkminga ateitis. Žinoma, dabar jis jau nebe vaikas, bet yra dar labai jaunas. Puiku, kad jis gavo šansą lenktyniauti „Formulėje-1“, būdamas vos 18 metų“.

Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 02/18 13:32 Atsakyti
nieko čia bloga, kam jis bus įdomus, ašaras lies tik visokie s15fiat, sfincter ir panašūs, kad tas į 10 nepapuola ir nuo stroliaus kraunas.
nma
| 02/18 00:28 Atsakyti
Blogiausia, kas galejo atsitikti formulei, tai sito herojaus grizimas
Rimvydas Rozenas
| 02/17 09:01 Atsakyti
Masa visiem sveikia motyvacijos,o paciam pritruksta
Tomas Borisovas
| 02/17 08:11 Atsakyti
Cia viskas aisku.vieneri metai ir viskas motivacijos neperdaugiausiai.cempionu netapsi.tiesiog suvazineti sezona.is visu pasikeitimu rikiuoteje idomiausia kada hamiltonas susipyks su botu.
Micius
| 02/17 08:07 Atsakyti
Žiūrėk, kad pačiam tik nekrautų malkų, nuo pirmų važiavimų :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas