F. Massa pasisako už lenktynių savaitgalio trumpinimą (11)

F. Massa pasisako už lenktynių savaitgalio trumpinimą
logo 2015 Lapkričio 10 d. 07:45, LAT Photographic
Lenktynininkų gretos, pasisakančių už lenktynių savaitgalio trumpinimą, toliau didėja. Prie pastarųjų prisijungė ir „Williams“ pilotas Felipe Massa, kurio teigimu važiavimai galėtų vykti dvi, o ne tris dienas.
Praėjusį mėnesį Ostine (JAV) dėl itin prastų oro sąlygų kvalifikaciniai važiavimai buvo surengti tą pačią dieną, kaip ir lenktynėse – sekmadienį.
Vėliau „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas išsakė savo nuomonę, kad ateityje važiavimai galėtų vykti tik dvi dienas: šeštadienį – treniruotės, o sekmadienį – kvalifikacija ir lenktynės.
Kiek anksčiau „Force India“ pilotas Nico Hulkenbergas teigė, kad dabartinės treniruotės trunke per ilgai, tad jas būtina trumpinti.
„Jei važiavimai penktadienį būtų panaikinti, man dėl to nekiltų jokių problemų“, – sakė F. Massa.
„Penktadieniais nieko nevyksta, ypač jei oras yra prastas. Manau visiems būtų įdomiau, jeigu pilotai praleistų daugiau laiko trasoje. Treniruotes galima rengti šeštadienio ryte, o kvalifikaciją – po pietų. Jei dėl prasto oro iškyla problemų, kvalifikacinius važiavimus galima perkelti į sekmadienį. Tačiau taip nutiktų retai.“

Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hacpatb
| 11/11 00:49 Atsakyti
Aiwux: o kaip tai padėtų sumažinti išlaidas?
Senelis
| 11/10 19:36 Atsakyti
Na o jeigu per kvalifikaciją Massa sugurina bolidą, tai iš viso trumpas savaigalis po kvalos ir namo...
MZR
| 11/10 17:18 Atsakyti
Bet tai Massa Amerikoje pasisakė, kad lentynės nesaugu geriau nevažiuoti, dabar jam per ilgi savaitgaliai, tuoj pasakys etapų per metus užtektu ir 10-ies ir ne visusoe privalu dalyvauti galėtų būti. O gal tiesiog susirask tu ramesnę pramogą, girdėjau Norfa dabar darbuotojų ieško.
Aiwux
| 11/10 13:30 Atsakyti
Galėtų penktadieniais naudot neribotą kiekį padangų ir naudot kitus variklius, pavarų dėžes ir t.t., už kurių keitimą nebūtų baudžiama :)
Klepsidra
| 11/10 13:15 Atsakyti
Laiko klausimas, kada bus sutrumpinta, nes is esmes nepatinka net organizatoriams, pensininkai jus
Remsas
| 11/10 11:43 Atsakyti
Runius> taupo ne tik padangas, bet ir variklius, pavarų dežes ir kitus komponentus... Taupo viską už ką gali būti nubausti jeigu pakeis anksčiau leiko - nei tai nurodo reglamentas.
Runius
| 11/10 11:25 Atsakyti
O aš pasisakau už algų mokėjimo perskirstymą už praleistų valandų skaičių trasoje. Nenori nevažiuok. Galėtų penktadienio treniruotėse neribot padangų skaičiaus, tada gal mažiau verktų visi kad trūksta bandymų metuose.
Mclarennew
| 11/10 11:13 Atsakyti
nu jo kai ruoshiesi i pensija..gal ir visai neblogai :)
žiūrovas f-1
| 11/10 09:55 Atsakyti
Bandymu ne per daugiausiai, kaip ir lenktyniu, dar ir tas pacias sutrimpinti zada. Geras tas formatas yra dabartinis, kai 1 diena skiriama vien trenkem, 1 trenkem ir kvalai, 1 race. Manau Massa labiau galvoja apie seima ir nori daugiau laiko praleisti su ja, todel ir nori jog lenktyniu savaitgalis butu sutrumpintas. Tai pat tikriausiai galvoja ir kiti "veteranai".
RBR
| 11/10 09:31 Atsakyti
Niekas cia nieko netrumpins. Uz tokia bilietu kaina renginys turi trukti vos ne istisa savaite, o ne kelias dienas:) o kainu tikrai niekas nemazins, nes trasu savininkai moka milziniskus mokescius Berniui. Sis atitinkamai komandoms atseikeja simtus milijonu doleriu, jau nekalbant apie CVC dali. Taip kad nusiraminkit ir sukit ratus. Patys atlyginimus irgi ne vaikiskus gaunat uz tai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas