F. Nasras nori pereiti į „Haas“

F. Nasras nori pereiti į „Haas“
logo 2016 Rugpjūčio 11 d. 06:55, Sauber
Nuo vasaros pradžios Brazilijos spaudoje intensyviai kalbama apie tai, jog Felipe Nasras nenori pratęsti sutarties su „Sauber“ komanda 2017 metams ir nori pereiti į kur kas konkurencingesnę komandą. Kažkurį laiką jo pavardė buvo minima tarp būsimųjų „Williams“ vilčių – buvo manoma, kad jis galėtų pakeisti Felipe Massą.
Tačiau prieš pat vasaros pertrauką brazilo vadybininkas Stevas Robertsonas pradėjo derybas su „Haas“ komanda. Pats Nasras situacijos kol kas nekomentuoja, bet turimais duomenimis, jis „Haas“ komandoje pakeistų Estebaną Gutierrezą.
Pagrindinis Nasro rėmėjas – „Banco do Brazil“ yra pasiruošęs už Felipe sumokėti komandai 15 mln. eurų. Gutierrezas taip pat turi rėmėjų piniginę paramą, tačiau meksikiečiai yra labiau susikoncentravę labiau palaikyti Sergio Perezo karjerą, todėl Estebanas turi kur kas mažesnį biudžetą. „Telcel“ kompanija, remianti Gutierrezą, priklauso tam pačiam asmeniui Carlosui Slimui kaip ir „Telmex“ – pagrindinis Perezo rėmėjas.

Tačiau Gutierrezas yra įsitikinęs, kad kitais metais jis pasiliks F-1 pasaulio čempionate. „Aš privalau tęsti pasirodymą „Formulėje-1“, – sakė Estebanas. – Pažiūrėsime, ar „Haas“, ar kur nors kitur, bet aš kitais metais būtinai pasiliksiu čia“.

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos