F. Tostas: M. Verstappenas labai stiprus psichologiškai

F. Tostas: M. Verstappenas labai stiprus psichologiškai
logo 2021 Gruodžio 10 d. 10:29, Red Bull Content Pool

„AlphaTauri“ vadovas Franzas Tostas laiko Maxą Verstappeną pačiu geriausiu šiuolaikinės „Formulės-1“ lenktynininku, o specialistas žino, apie ką kalba. Mat olandas debiutavo pasaulio čempionate bÅ«tent jo komandoje, kuri tada dar vadinosi „Toro Rosso“.

„Aš pažįstu jį nuo pat pradžių, jis jau tada buvo labai stiprus psichologiškai, - kalbėjo F. Tostas interviu „RaceFans“. - Jei atsimenate, mus tada kritikavo už tai, kad mes jį pasodinome prie „Formulės-1“ bolido vairo, nes jam tada tebuvo 17 metų ir jis net vairuotojo pažymėjimo neturėjo.

Tada, 2014 m. žiemą (Maxas pirmą kartą dalyvavo penktadienio treniruotėje per Japonijos GP Suzukoje) aš pasiÅ«liau tiems kritikams apie tai pakalbėti po 5 metų. Ir galiausiai aš buvau teisus.

Lenktyninę patirtį Maxas įgavo daug metų važinėdamas kartais. Jis daug ko išmoko iš tėvo, tai matoma pagal jo reakciją į visas aplinkybes. Jei kalbėsime apie jo pilotavimo stilių, tai jis šioje srityje visada bÅ«na šaunus. Bet svarbiausia, kad jis tvirtas psichologiškai.

Pavyzdžiui, kai jis šiais metais iškovojo pergalę Zandvoorte, šimtai tÅ«kstančių sirgalių laukė to iš jo. Jis puikiai tada pasirodė, gerai važiavo kvalifikacijoje ir lenktynėse ir nepadarė nė vienos klaidos. Norint tai padaryti, reikia turėti itin stabilią psichiką.

Dabar Maxas tapo labai subrendusiu profesionalu, man patinka, kaip jis progresavo pastaraisiais metais, kaip išmoko suprasti, kas vyksta lenktynių trasoje, kaip išmoko reguliuoti bolidą, žino techninius klausimus. Mano manymu, Verstappenas šiuo metu yra pats geriausias pilotas „Formulėje-1“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas