F. Tostas: M. Verstappenas pasielgė teisingai

F. Tostas: M. Verstappenas pasielgė teisingai
logo 2014 Rugsėjo 21 d. 07:45, Toro Rosso / Getty Images
„Toro Rosso“ komandos vadovas Franzas Tostas liko patenkintas tuo, kad Maxas Verstappenas išlaikė savo poziciją prieš ekipos draugą Carlosą Sainzą, net tuomet kai komanda paprašė susikeisti pozicijomis.
M. Vesrtappenas ir C. Sainzas važiavo aštuntoje ir devintoje pozicijose, kuomet ispanas, turėdamas naujesnes padangas, paprašė komandos praleisti jį į priekį, jog galėtų pabandyti aplenkti „Force India“ pilotą Sergio Perezą.
Tačiau olandas, nesutiko su komandos nurodymu, o jos vadovas F. Tostas teigė, kad tai buvo teisingas sprendimas, nes ispanas nebuvo pakankamai greitas, kad aplenktų S. Perezą.
„Carlosas turėjo naujesnes padangas, todėl paprašė apsikeisti pozicijomis. Tačiau ispanas buvo per lėtas ir per toli atsilikęs. Todėl kai Maxas pasakė ne, jis buvo teisus, nes C. Sainzas buvo per lėtas ir nebūtų paisivijęs S. Perezo," – teigė F. Tostas
„Todėl mes pasakėme ne, tai neturi prasmės. Carlosas buvo atsilikęs 0.3 – 0.5 sek. Jis turėjo būti šiek tiek arčiau, kad piltai pasikeistų pozicijomis.
Tuo tarpu C. Sainzas mano, kad M. Verstappenas pasielgė neteisingai:„Mačiau, ką Monake padarė „Red Bull“ ir tai yra geriausia, ką gali padaryti. Būk komandos narys ir praleisk vaikiną su naujesnėmis padangomis, t.y. mane. Bent jau pabandyti aplenkti."

„Jei nesugebėčiau aplenkti ir Maxas finišuotų aštuntas, tai nebūtų problema. Tiesiog norėjau gauti šansą, kurios jis man nesuteikė," – teigė ispanas.
„Man tai ne problema, bet kartais turi galvoti ne tik apie save, bet ir apie komandą," – sakė C. Sainzas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas