F. Tostas: S. Vettelis – vienas iš didžiųjų lenktynininkų

F. Tostas: S. Vettelis – vienas iš didžiųjų lenktynininkų
logo 2022 Rugpjūčio 08 d. 12:14, Pirelli

„AlphaTauri“ komandos vadovas Franzas Tostas pakomentavo Sebastiano Vettelio sprendimą užbaigti sportininko karjerą „Formulėje-1“ pasibaigus šiam sezonui.

Franzas Tostas: „Aš atkreipiau dėmesį į Sebastianą tada, kai jis lenktyniavo „Formulėje BMW“ ir ten laimėjo daug lenktynių. Po to mes buvome susitikę kelis kartus ir jis man pasirodė labai susikoncentravęs. Klausimai, kuriuos užduodavo Vettelis, buvo labai brandūs tokiam jaunam lenktynininkui.

Vienu iš stipriųjų Sebastiano pusių buvo tai, kad jis praktiškai visą savo laiką skirdavo „Formulei-1“ ir automobilių sportui apskritai. Kai jis atėjo į mūsų komandą, su savimi atsinešė daug naujų idėjų. Jis buvo labai reiklus visiems ir užduodavo labai daug klausimų. Jis gilinosi į detales, o tai labai svarbu, visada būdavo geros nuotaikos, nors pirmoje sezono pradžioje mes turėjome daug problemų su bolidu. Bet Sebastianas vedė komandą paskui save ir atnešė mums pirmąją pergalę Monzoje.

Mes labai ilgėsimės jo. Su keturiais pasaulio čempiono titulais Vettelis yra vienas iš didžiųjų „Formulės-1“ pilotų po Michaelio Schumacherio ir Lewiso Hamiltono. Sebastianas nusipelnė savo vietos sporto istorijoje“.

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2024 sezono taškai: 0
Komanda: Aston Martin Amžius: 36 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0