F. Vasseuras atsiprašė C. Leclerco po Monako

F. Vasseuras atsiprašė C. Leclerco po Monako
logo 2023 Gegužės 29 d. 20:00, Ferrari

Charlesas Leclercas buvo trečias vienoje svarbiausių sezono kvalifikacijų, bet lenktynėse buvo priverstas startuoti tik šeštas po baudos už Lando Norriso blokavimą finalinėje kvalifikacijos dalyje.

Monakietį retai kada lydi sėkmė namų lenktynėse. Ir šį kartą jis tapo gana rizikingo „Ferrari“ komandos taktinio sprendimo auka ir galiausiai varžybose finišavo tik 6 vietoje.

Kalbėdamas apie savaitgalio nuotaikas, C. Leclercas pasakojo: „Šeštadienį man labai vėliau pranešė apie artėjantį L. Norrisą ir todėl lenktynėse mes buvome besivejančių vaidmenyje. Labai gaila, kad taip atsitiko. Visi panašūs savaitgaliai nuvilia, o kai tu važiuoji namų lenktynes – dar smarkiau.

Beje, panašūs dalykai yra naudingi motyvacijos prasme. Sezonas labai ilgas, priekyje dar laukia daug lenktynių, bet Monakas man daug ką reiškė – daugiau nei kitiems. Bet taškai visur skaičiuojami vienodai, mes pradėsime viską iš naujo Barselonoje ir manau, kad ten mano reikalai bus geresni“.

„Ferrari“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras paaiškino, kad komanda kvalifikacijoje ne laiku pranešė Leclercui apie būtinybę palikti lenktynių trajektoriją.

„Charlesui jau keli metai nesiseka Monake ir šį kartą vėl jam buvo sudėtinga, - aiškino prancūzas. - Iš pradžių buvo skaudus pralaimėjimas kovoje dėl „pole“, pritrūko vienos dešimtosios. Visada nemalonu pralaimėti kovą dėl vietos pirmoje eilėje dėl kelių šimtųjų. O po to – dar ir bauda.

Aš galiu tik atsiprašyti Charleso visos komandos vardu – ir išsiaiškinti, kaip geriau atlikti komandinį darbą. Reikia pagerinti komunikaciją tarp garažo ir Leclerco, ypač sudėtingesniais momentais.

Be abejo, aplinkybės irgi atsiliepė – tunelis ir pan. Bet nereikia ieškoti pasiteisinimų. Tai blogiausia,

kas galėjo atsitikti, jei tu sieki tapti geresniu. Mums reikia paprasčiausiai elgtis teisingai.

Reikalas tas, kad įvykis vyko tunelyje ir Charlesas negalėjo matyti Norriso ir atlaisvinti jam trajektoriją. Be to, pati lenktynių trajektorijos toje vietoje yra nevienareikšmiška“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821