F. Vasseuras: C. Leclercas būtų naudingas „Sauber“ (1)

F. Vasseuras: C. Leclercas būtų naudingas „Sauber“
logo 2017 Rugpjūčio 11 d. 06:50, Ferrari

Per pastaruosius keletą mėnesių Charles Leclerco šansai patekti į „Formulę-1“ „Sauber“ komandą rimtai išaugo.  Visų pirma, naujuoju komandos vadovu tapo Fredericas Vasseuras, kuris vadovavo ART komandai GP3 čempionate, kurios sudėtyje Leclercas iškovojo čempiono titulą 2016 metas GP3 serijoje.

Antra, pas šveicarus pasikeitė variklių tiekėjas – tiksliau tariant, nepasikeitė, o anksčiau pasiektas susitarimas su „Honda“ koncernu dėl jų jėgos agregatų naudojimo buvo nutrauktas. O „Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne nedviprasmiškai pareiškė, kad norėtų „Sauber“ komandą paversti į „Ferrari“ jaunimo ekipą. Turint galvoje tai, kad C. Leclercas yra „Ferrari“ jaunimo akademijos narys, jis labai greitai tapo pagrindiniu kandidatu į „Sauber“ piloto vietą. Juolab, kad ir Vasseurą toks scenarijus pilnai tenkina.

Fredericas Vasseuras: „Suprantama, kad „Sauber“ būtų naudinga gauti tokį lenktynininką kaip C. Leclercas. Bet šiandien yra kur kas svarbesnių klausimų nei vietos boliduose kitais metais. Mes turėsime laiko apie tai pagalvoti. Nelengva būtų apsispręsti su pilotų sudėtimi rugsėjui, bet išsikelti tokį uždavinį būtų protinga“.

 

Komentarai (1)


Abydnas
| 2017 Rugpjūčio 11 d. 12:27
Kaip ir viskas aišku, kitais metais už nuolaidą varikliams C. Leclercas važiuos sauberyje :)