F. Vasseuras: Kimis pasielgė protingai

F. Vasseuras: Kimis pasielgė protingai
logo 2021 Gruodžio 23 d. 18:16, Sauber

Kitais metais „Alfa Romeo“ komandoje visiškai keičiasi pilotų sudėtis. Kimį Raikkoneną ir Antonio Giovinazzi pakeis Valtteri Bottas ir Guanyu Zhou. Komandos vadovas Fredericas Vasseuras pareiškė, kad buvo pasirengęs su K.Raikkonenu aptarti kontrakto pratęsimą, tačiau suomių veteranas pats nutarė palikti lenktynių sportą.

Fredericas Vasseuras: „Jei Kimis bÅ«tų norėjęs dar pasilikti, mes bÅ«tumėm aptarę šÄ¯ klausimą. Bet dabar situacija yra pasikeitusi lyginant su tais laikais, kai sezone bÅ«davo po 16-17 lenktynių. Kitas metais mÅ«sų laukia net 23 GP etapai. Metų pabaigoje mes surengėme 10 lenktynių per 12 savaičių, be to, itin vargina tie skrydžiai. Komandai reikia garantijos, kad lenktynininkas bus pasirengęs tokiam darbui.

Kimis pasielgė labai protingai, kažkuriuo momentu mums pasakęs: „Vaikinai, pakanka, aš tokiame režime gyvenau net 22 metus“.

Manau, kad tai buvo labai žmogiška reakcija. Kažkuriuo momentu norisi užverti šÄ¯ istorijos skirsnį ir judėti į priekį kartu su šeima. Gali bÅ«ti, kad įtakos turėjo ir tas faktas, kad mÅ«sų rezultatai buvo prasti, o Kimis didžiąją dalį karjeros praleido komandose, kurios galėjo kovoti dėl labai aukštų rezultatų“.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2022 sezono taškai: 55
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas