F. Vasseuras lieka „Alfa Romeo“ vadovo poste (1)

F. Vasseuras lieka „Alfa Romeo“ vadovo poste
logo Liepos 16 d. 14:07, Sauber

Ketvirtadienį Silverstoune oficialiai pranešta, kad italų automobilių gamybos kompanija „Alfa Romeo“ ir šveicarų bendrovė „Sauber“ pratęsė bendradarbiavimą „Formulės-1“ pasaulio čempionate. „Alfa Romeo“ pavadinimą išsaugojusios komandos vadovas Fredericas Vasseuras papasakojo, kokie uždaviniai keliami jam ir jo pavaldiniams.

Fredericas Vasseuras: „Suprantama, kad rezultatai yra esminis faktorius kiekvienai partnerystei, nes kuo geresnę poziciją užimi trasoje, tuo dažniau tavo bolidus rodo per TV transliacijas. Bet esmė ne vien tame.

Nuo sėkmės lenktynėse priklauso ir mūsų bendro darbo patrauklumas ir mes padarėme didelį žingsnį į priekį lyginant su praėjusiais metais, sumažindami atsilikimo laiką nuo „pole“ pozicijos net 50 proc. Tikiuosi, kad 2022 m. mes atkovosime tiek pat.

Svarbu kiekvieną dieną dirbti vis geriau ir geriau, mes judame teisinga kryptimi, o mūsų užduotis – pasiekti bendro tikslo.

2022 m. prieš komandą atsivers puikios galimybės, kadangi mes labai anksti perėjome prie darbo su nauju projektu ir dar pačioje sezono pradžioje nutraukėme dabartinio bolido tobulinimą. Tai buvo rizikingas sprendimas, bet mes jį priėmėme kartu su mūsų partneriais – ir visi jį palaikė, kadangi tame yra prasmės.

Antrasis momentas: tai bus pirmasis bolidas, sukurtas apriboto biudžeto sąlygomis. Tokia komanda kaip „Alfa Romeo“ atsidūrė palankesnėje padėtyje nei kai kurie mūsų konkurentai, nes mes turime didelę darbo deficito sąlygomis patirtį“.

Be to, Vasseuras buvo paklaustas ar jis lieka komandos vadovu: „Nemanau, kad tai kelia kokį nors klausimą. Bet ačiū, kad paklausėte“.

„Alfa Romeo“ generalinis direktorius Jeanas Phillippe Imparato patikslino, kad sutartis su prancūzų vadybininku jau yra pratęsta.

Žinoma, žurnalistus domino klausimas apie komandos sudėtį kitais metais, bet Vasseuras buvo gana kategoriškas: „Ne, tam yra per anksti, juolab, kad pati „Alfa Romeo“ su tuo niekaip nesusijusi. Už lenktynininkų pasirinkimą atsako komanda ir mums dar reikia laiko viskam aptari ir priimti sprendimą. Skubėti nėra kur, aš noriu pažiūrėti, kas apskritai vyksta „Formulėje-1“ ir mes apsispręsime antroje sezono dalyje. Iki vasaros pertraukos tikrai nieko neįvyks“.

Sauber F1 Team
Komanda: Sauber F1 Team 2021 sezono taškai: 13
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C41
Plačiau

Komentarai (1)
accadia
IP: e94f0b3 | 07/16 15:32 Atsakyti
Jei liko, tai kokie kiti variantai buvo?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas