F. Vasseuras pakvietė P. Sauberį į bandymus (1)

F. Vasseuras pakvietė P. Sauberį į bandymus
logo Vasario 17 d. 18:58, Sauber

Liko keturios savaitės iki to momento, kai Melburne bus duotas startas 70-tajam „Formulės-1“ istorijoje sezonui. Bet dar iki to komandos dar aštuonias dienas dirbs bandymuose Barselonoje – bendrai paėmus kiekviena komanda trasoje galės praleisti po 64 valandas.

Pirmą kartą per 26 metus čempionato dalyvių sąraše nebus komandos „Sauber“ pavadinimu, nors Šveicarijos miestelyje Hinvilyje tęsią veiklą kompanija „Sauber AG“ pavadinimu ir joje dirba keli šimtai žmonių, tačiau nuo šiol F-1 bolidai, kuriuos jie kuria, yra vadinami „Alfa Romeo“.

Tačiau ir 2019 metų važiuoklė turės C38 indeksą – visas savo mašinas, pradedant pačia pirmąja, komandos įkūrėjas Peteris Sauberis vadino būtent „C“ raide, nes ji pirmoji jo žmonos Christianos vardo raidė.

75 metų Peteris Sauberis dabar yra pensijoje ir retai kada pasirodo lenktynės, bet jis be galo apsidžiaugė, gavęs iš Frederico Vasseuro, dabartinio ekipos vadovo, asmeninį pakvietimą sudalyvauti bandymuose ir atvažiuoti į Barseloną.

„Žinoma, aš su malonumu atvažiuosiu. Juolab, kad naujoji mašina atrodo labai patraukliai, - Peterio Sauberio žodžius cituoja šveicarų leidinys „Blick“. – Be to, būtent aš 2001 metais suteikiau galimybę pirmą kartą prie „Formulės-1“ bolido vairo atsisėsti Kimiui Raikkonenui ir jis iki šiol yra rikiuotėje.

Bet svarbiausia yra tai, kad mano buvusios komandos reikalai klostosi labai gerai. Vadinasi, ir aš gerai jaučiuosi“.

Žinią apie tai, kad jo komanda pervadinta, P. Suberis sužinojo vienas iš paskutiniųjų: tądien, vasario 1 d., komandos įkūrėjas ir buvęs vadovas plaukiojo jūriniame kruize ir buvo kažkur palei Kubos salą bei nesinaudojo internetu. Kai jis šią žiną vis tik išgirdo, nebuvo labai nustebęs.

Beje, 2020 metų gegužę sukaks lygiai pusė amžiaus, kai Peteris Sauberis pradėjo užsiiminėti automobilių sportu: 1970 metais savo tėvų namo rūsyje jis sukonstravo C1, savo pirmąją lenktyninę mašiną, su kuria sėkmingai sudalyvavo Šveicarijos greitojo kilimo į kalną čempionate.

Komentarai (1)


Karaliux
| Vasario 18 d. 12:02
Viename iš Barselonos testų Live-timinge yra naudojamas AR1 važiuoklės indeksas, o ne C38. Tad galbūt vis dėl to pakeistas yra indeksavimas?
×