F1 Manager

Jūs esate čia:
2002 Rugpjūčio 03 d. 13:21

Buciau dekingas jei kas nors pasakytu is kur gauti si zaidima

2002 Rugpjūčio 03 d. 16:26

Mode> Jei ieškai EA F1 Manager (2000) tai nesunkiai ji gausi per edonkey. Vakar pats parsisiunčiau. Pasistengė piratai - instaliacija tik ~170 Mb.
Bet, deja, kaip menedžeris jis yra LABAI prastas. EA leido sau šį kartą daugiau nei įprasta - tiek grubių programinių klaidų dar nesu matęs! Jau nekalbant apie EA parodytas žinias apie REALŲ F-1 techninį, komercinį ir kt. gyvenimą.
Štai kai kurie EA “perliukai“: 1. Žaidimas prasideda 1999 metais, taigi aš paėmiau Jordan, ir laimėjau sezoną nemaža persvara!
2. Stebint TV meniu, netrukus pastebėjau, kad bolidai beveik nė karto vienas kito neaplenkia, ir nesvarbu ar priekyje važiuojantis yra lėtesnis 1 ar 20 s! Tai ypač užknisa, kai reikia lenkti atsilikusius ratu.
3. EA išradimas - 4 greičio matavimo sektoriai!!! :)
4. Skirtumas tarp lyderių ir paskutinių bolidų viršija 20 s netgi kvalifikacijoje! Įsivaizduok, kas gaunasi kai tavo pirmaujantis pilotas pasiveja ~ 25 s lėčiau važiuojantį atsilikusį ratu ir VISĄ ratą arba ilgiau jo kažkodėl neaplenkia!!!
5. Dėl komercijos ir sutarčių. Pasiimk pvz. Minardi ir kitam sezonui jau iškart galėsi sudaryti sutartis su visais GERIAUSIAIS, tech. tiekėjais, specialistais, pilotais, sponsoriais ir t. t... Realu? :)
6. O apie techninės F-1 dalies pavaizdavimą iš vis trūksta žodžių. Todėl tik plačiai, plačiai nusišypsosiu :))) Tai yra daugiau negu apgailėtina. Pvz. Gausi iki kažkur 7 etapo keturias variklių partijas ir toliau - NIEKO! Tas pats su visais komponentais. Taigi teks LABAI gerai susiskaičiuoti, kiek ko ir kada naudoti.
7. Toliau EA patingėjo prigalvoti bolidų gedimų, bet išrado “driver error“ - tai pagal EA gaunasi pagrindinė priežastis, dėl ko bolidas nepasiekia finišo.

Taip ”bug list“ galima tęsti be galo. Bet, manau, pradžiai užteks :). Žinoma, galima pasakyti kad EA nieko neišmano apie formulę, ar pamiršo patchą išleisti. Bet ti yra GRUBIOS PROGRAMINĖS KLAIDOS, kurių save ir kitus gerbianti firma nedrįstų NIEKAM parodyti.
Anyway, labai norint, žaidmą žaisti įmanoma (Pvz. Aš su Jordan jau be kovos laimėjau tris sezonus). Bet geriau pasieškoti ko nors geresnio. Pavyzdžiui Grand Prix World...
Būsiu labai dėkingas visiems, kurie padės rasti nebugovą jo versiją. Pats turiu beta GPW versiją, bet ji vistiek geresnė už EA izdivoną...
Beje šį žaidimą turėjau ir seniau, netgi legalų, siunčiausi piratinį tik tam, kad įsitikinti, ar nėra kitų versijų. Ir įsitikinau... Mano nuomone EA F1 Manager neverta net ieškoti.

2002 Rugpjūčio 03 d. 22:36

O ga lkas galetu is e donkey atsisiust ir i koki ftp imest?Nes pvz pas mane nei e donkey , nei kaaza, nei imesh neprisiconectina:(, o isbandyti zaidima norisi:)Taigi jei kad agletu boociau labai dekingas:)

2002 Rugpjūčio 03 d. 23:07

D.C> Jei per dvi dienas nerasi/neparsisiųsi, parašyk šioje diskusijoje. Žiūrėsiu, gal į ftp įdėsiu, mat man kažko tai lėtai dedasi >10 kbps :(
BTW, kurio norėsi, piratų nulaužtą (~170 Mb) ar originalo kopiją nrg formate (~ 500 Mb)?

Anyway, žaidimas tikram F-1 fanui ypač žaidusiam GPW sukels tik nusivylimą. Bet, geriausia įsitikinti pačiam...

2002 Rugpjūčio 04 d. 05:23

Jooo... F1 Manager by EA tikrai nera vertas JOKIU pastangu jo ieskoti. Deja, taciau tai nera PROGRAMAVIMO KLAIDOS. Tai yra logines ir realybes simuliavomo (atvaizdavimo) klaidos. Pats budamas programeriu prasyciau nemetyti i musu darza akmenu... Cia konsultantu nebuvimas/stoka ir nenusimanymas siame sporte viska leme...

Susiraskite kur nors GPW... jis veza. Tik va kzkodel as nesugebu vel jo susinstaliuoti ant savo kompo.

Nors pats geriausias menedzeris F1TIME :)

O jeigu rimtai tai dar Team F1 arba dar vaidamas Pole Postion yra visai neblogas zaidimas, tik drysciau teigti, kad jame per daug randomo. Kartais kvalifikuojuosi TOP5 su abiem pilotais ir laimiu gonkes, o kartais kvalifikuojuosi 15-as ir dropinu... nors siaip jis labai neblogas zaidimas.

2002 Rugpjūčio 04 d. 09:56

Man F1man labiau patiko nes menu ir valdymas malonesnis ir galbut arciau tikroves.Tuo tarpu GPW su savo kvadrateliu funkcijom labai jau nekaip atrode...

Beje GPW irgi ne idealas, pagavus "laimejimo ideja" gali su jordanu is pirmo sezono champu tapti be problemu (bent ja as taip sugebejau)

O tos grubios klaidos...na taip ju yra, ten visokie aplenkimai ir tt, bet tie aplenkimai ir pas GPW tokie patys...varikliai...kuo jie tobulesni tuo sunkiau juos gamina, maziau vnt padaro ir nebetiekia...tai kazkiek realu. Nors velgi viskas priklauso nuo zmogaus, vieniems patinka, kitiems nelabai :)

P.S. Tikrovishku menedzeriu dar nera :/

2002 Rugpjūčio 04 d. 11:16

O gal kas gali pasakyti kur si menegeri galima rasti nete, o ne kokioj programoj, nes kaip jau minejau pas mane jos neveikia.Aisq geriau bootu GPW, bet ir EA manageris nepakenks:)
MP4-13> as jo tikrai per 2 artimiausias dienas nerasiu, tad jei tau nesunku imesk ji i koki ftp, ir kad tau bootu lengviau mesk 140 mb versija, na nebant ji daug kuo skiriasi nuo originalo:)

2002 Rugpjūčio 04 d. 11:31

Ne taip viskas ir blogai gerbiami menedzeriai.Daba visi laikykit spygas kad sitas projektas taptu jusu svajoniu issipildymu :D

[url]http://www.f1cm.co.uk/index.htm[/url]

2002 Rugpjūčio 04 d. 12:02

O tas menegerius tikrai cool turetu booti:).gal kas zinot kasda jis pasirodys?

2002 Rugpjūčio 04 d. 12:24

jauciu niekada nes ji kuria jau pora metu ir neaishku kas bus toliau :)

2002 Rugpjūčio 04 d. 12:50

Sako, kad metu pabaigoje, bet neeisku kaip jiems iseis gauti FAI leidimus visokius. Nors jis tipo arti realybes su milijonu visokiu funkciju, bet siaip tai zaidimas gana megejiskas. Na velnias zino... kai iaseis tada pamatysime

Y >> F1man arciau tikroves? Tu ji bent zaidei kad taip sakai? Vientelis dalykas kas artims tikrovei, tai bolido reguliavimas. Visa kita i pievas... Zinoma kiekvienam galima tureti savo nuomone, bet siuo atveju tai jau tikrai perlenkta lazda... Gal tu nepakankamai zaidei...

2002 Rugpjūčio 05 d. 09:53

MP4-13>, tai ra imesi EA F1 Manager i ftp, mesk 140 mb versija jei gali.Is anksto dekui:)

2002 Rugpjūčio 05 d. 10:03

Bet bent jau man screenshotai F1CM atrodo labai grazhiai... ;].. Laukiam

TOP naujienos

F-1.lt pulsas