F1 PUB

Jūs esate čia:
2017 Lapkričio 26 d. 21:32

Sveiki visi šachmatinės vėliavos fanai. Nežinau ar buvo tokia vieta, ar yra tokia vieta, bet kilo idėja atidaryti F1 Pub'a Kaune. Kavinėje būtų transliuojamos visos F1 transliacijos siekiant suburti Kaune, galbūt ir iš kur atvykusius F1 fanus. Kavinukė būtų kuriama F1 tematika, o ne tam kad televizoriuje transliuoja F1 ir tiek :) Maistas, gėrimai, diskusijos tarpusavyje ir F1 ekrane. Argi nebūtų fun, visiems smagiai praleisti popietes su F1. Stengdamiesi išlikti, darbas vyktų ir kitomis dienomis, bei transliuojamos kitos su tematika nesusijusios varžybos (Kašis, futbolas ir pnš) Bet pagrindą sudarytų F1. Taip pat galima rengti įvarius protmušius F1 tematika, diskusijas dėl aktualijų ir viską kas susiję su F1. Ar tokia idėja domina ir ypač kauniečius?? Norėtųsi bent 50-80 klientų pastovių klientų F1 savaitgalio metu. Idėjai igyvendinti gali prireikti 1-2 metų, bet tokia idėja kuriama, tiesiog norime sužinoti ar yra paklausa ir ar įdomu tai kam nors? :)) Parašykit ka manot :)

2017 Lapkričio 27 d. 01:23

Kaunas atsigauna, tik žiemą neaišku kiek vilniečių prisijungtų ten. Bet jei bandyt grynai sporto barą su F1 tematika, tada daugiau galimybių ir kitomis dienomis pritraukti publikos. Tik jei samdysit, kad kažkas kitas dirbtų tai su teminiais barais lietuvoje sunkiai seksis pliuse išlikt.

2017 Lapkričio 27 d. 09:29

Nenoriu žlugdyt entuziazmo, bet tokį barą galima kaip hobį atsidaryt, ne kaip pagrindinį pajamų šaltinį. Atsimenu kai Vilniuj alaus namuose F1 rodė (čia, labai seniai). Nuėjau, nes namie teliko tada nebuvo, tai buvo kokia 10 žmonių. Jeigu yra toks poreikis - t. y. žmonės eina į barus žiūrėt F1 bet nori savo vietos, tai tuomet OK, viskas gausis. Bet atidaryt barą ir tikėtis pritraukt F1 žiūrėtojus - drąsu. Man namie patogiau žiūrėt, be to alaus dieną negeriu, o gyvenu Vilniuj, tai važiuot į Kauną turėtų būti stipri trauka.
Nežinau ar vyksta gyvi F1 fanų meetai. Bet, kiek žinau, tai nelabai. Ir, jei nuoširdžiau, nežinau ar eičiau, nes iš komentarų atrodo daug pernelyg už vieną ar kitą komandą / pilotą sergančių žmonių yra, tai, kažkaip nėra prasmės eit kažkur ir pyktis bei nerast bendros kalbos. Bet, galbūt aš ir klįstu.
Būdas išlikti - orientuotis į dienos pietus ir protmūšius darbo dienomis (dieną ir vakare), pritraukt geriausius protmūšius pas save, pristatyt televizorių ir etc. O savaitgalius palikt F1 su protmūšiu po / ar prieš varžybas bet ir tai ne specifiniu F1, o su viena grynai F1 tema, o likusias labiau į sportą orientuotas. Plius bandyt pritraukt kokius autoklubų meetus, su automobilių kultūra susijusius renginius ir pan. Nu, žodžiu, kitaip, tai bus sunku. F1 gali būt rezervuota niša ir tema, bet vien tik susikoncentravus į tai, gali būti sunku išlikti.
Mano du centai.
Sėkmės vystant verslą!

2017 Lapkričio 27 d. 11:26

Dėkui už išsakytas, to ir siekiau čia rašydamas, pažiūrėti ką apie mano F1 liaudis. Taip, vilniečius būtų sunkiau pritraukti, bet negi Kaune tiek mažai F1 fanų galinčių susirinkti kartu pažiūrėti F1. A85 na taip, galbūt namuose didesnis komfortas žiūrėti F1, bet aš pasiilgstu tokios vietos, kur su kompanija gali aptarinėti kas vyksta trasoje, įvairius taktinius sprendimus. Sėdi namuose, tyliai žiuri ir lauki kokių tai komentarų po lenktynių. Gal dėl to ir ima miegas daugelį F1 žiurovų, nes stebėti darosi nuobodu. Kavinėje tu vistiek bendrauji su kitais, pameni kitus etapus, kalbi į ateitį ir pnš. Aš tikrai norėčiau tokios vietos. Nežinau kiek čia užsakytų komentarų ir kiek čia komentuoja vaikai, bet gal dėl to ir nėra bendrumo ir jaučiamas susiskaldymas, nes nėra jokio bendrumo arba kas apjugtų šiuos fanus. Rengti protmūšius po lenktynių manau nėra gera mintis. Atiduoti galbūt visa vakarą F1 būtų per daug prabangu, žmones turi šeimas su kuriomis taip pat nori leisti laiką, tad manau geriau jį rengti savaitės viduryje, kad nesumesti F1 vien tik į sekmadienį. Aišku iš toliau atvažiuojantiems patogiau viskas vienoje dienoje, bet čia sprendžiamas dalykas. Patiko idėja dėl auto klubu pritraukimų, manau juuos tikrai galėtumėme kviesti pas save rengianti tam tikrus renginius. Protmūšius sutinku taip pat, galima rengti ir įvairaus sporto tematika.

2017 Lapkričio 27 d. 12:10

Kaune buvo sporto baras, Jonavos gatveje. Pradzioje rinkdavosi. Cia pries 10metu

2017 Lapkričio 27 d. 12:44

LewisDNF > Na, aš tiesiog mėtau idėjas :) Dar jei barmeras prie baro išmanytų F1, o ne tik alų abejingu veidu papilstytų, būtų gal ir visai nieko. Bet kuriuo atveju F1, gi, tik penktadienis, šeštadienis, sekmadienis. Ir tai penktadienį dažniausiai dieną viskas. Brandui užaugint irgi laiko užtruktų. O protmūšiai naujam barui galėtų padėt šiek tiek žinomumo pridėt, juo labiau, kad Kaune jų panašiai kaip Vilniuj vyksta, o gerų erdvių protmūšiams trūksta. Po varžybų nebūtinai tuo sprotmūšius rengt, tiesiog, būtų proga žmonių daugiau pritraukt. Ar tai veikia nežinau, bet futbolo protmūšiai paprastai vyksta prieš varžybas savaitgalį, o paskui žmonės lieka pažiūrėt. Ta prasme, F1 tema barui yra įdomi, bet galima plėst iki autosporto apskritai, yra, gi, Dakaras, ralis, Fast Lap, driftas, etc. Dar klausimas toliau kiek žmonių tikrai tikrai ateis ir koks bus baro vaibas, koks meniu, koks alus ir t.t., ir pan. Didelis darbas. Aš paprastai kai lankausi kur nors, primetu pliusus ir minusus, ir yra vietų kur po pirmo karto nesinori eit daugiau niekada. Tad čia vėl niuansas. Plius dar klausimas kokia vieta, ar orientuota į tuos, kur su mašina atvažiuoja, ar yra kitų kažkokių pliusų. Pvz., koks senas arkadinis F1 tematikos žaidimas (veikiantis!) ar du, kad head-to-head galima būtų prasinešt. Nu, tokių visokių smulkmenų aš pastebiu. Va. Idėja įdomi, bet turi būt trauka į vieta, kas yra sunkiausia padaryt. Nes tik F1 ilgai nevažiuosi tokioj mažoj šaly, kur F1 labai nišinė sporto šaka be nuosavų lenktynių.

2017 Lapkričio 27 d. 12:56

O kas nutiko tam barui? Gal kaip sako A85, nebuvo vaibo ten eiti ar traukos?

A85> visos idėjos geros, kritika taip pat, aš šios kavinukės, kaip ir neisivaizduoju be protmušių, čia tikrai fun idėja kaip ir rasiau pirmoje zinutėje galima aprėpti ne vieną sporto šaką. Aš nenoriu čiliako lygio, kuriame per ekrana rodo rungtynes ir tiek. Vistiek pagrindą norisi išlaikyti F1, aptarimus po lenktyniu, bet kaip ir sakei F1 apima tik savaitgalį. Kitomis darbo dienomis aišku rodytume krepsini, futbola kita auto sporta. Pasikviestume galbut kokiu idomių žmonių diskusijoms, f1 ar autosporto blogeriu. Be abejo aptarnauti visus dienos pietumis, negyvensim juk vien iš F1 savaitgalių bei aišku svarbiausias dalykas. Ar Kaunas turi nemažai F1 fanų ir ar turėsim pastovių klientų. Čia svarbiausia. Na bet kaip sakeme ivairus protmusiai, autoklubu pritraukimas turėtų padėti. Dėl meniu ir alaus čia manau reiktų palikti jau idėjai realizuojantis, bet pirminės mintys lietuviški patiekalai(karbonadas,cepelinai kažką tokio) alus aukštaitiškas :)

2017 Lapkričio 27 d. 13:02

Fun idėja pateikei dėl F1 simuliatoriaus klientams. Pastatyti kur nors kampe Bent du vairus pajungti serva ant kokio codemasters ar rfactor platformos. Prieš lenktynės ar po gal kas nors norės persimesti 1v1 kokioj ta trasoj uz koki simbolinį mokestį, vis smagiau :)

2017 Lapkričio 27 d. 13:16

Aš tiesiog matęs kaip daug ambicijų virsta šnipštu, kai neįsigilinama į pagrindinius dalykus ir atitinkamai smulkmenas - švarūs tauletai, servetėlės, meniu kokybė (geriau mažiau bet kokybiškiau), baldai, interjeras ir t.t., ir pan.
Pokalbiai su įdomiais žmonėmis irgi labai gera mintis, nes nauda abipusė: tiek barui, tiek pačiam sportui. Idėjų tikrai galima daug prigalvot, tik labai svarbu tinkamas įgyvendinimas. Be to dar sklaida soc. tinkliuose, bendruomenės telkimas, paskata grįžti atgal ir t.t., ir pan.
O pradžioj reikia susidėliot lankytojo portretą ne pagal norus, o pagal poreikius, tada galima judėt. Ir virtuvė taip pat labai svarbu. Viskas svarbu, vienžo :)
Žodžiu, užteks man čia pliurpt, nes iš šono lengva papezėt. Tikiuosi bus daugiau feedback'o iš kitų lankytojų.

2017 Lapkričio 27 d. 13:28

Dėkui už pateiktas mintis ir idėjas. Padedant kitiems tikrai galima sugalvoti nemažai idėjų ir naujų minčių.

P.S. Tikrai švara vienas svarbiausių dalykų, baisu kai kavinėse net baisu atsisėsti ant tualeto...

2017 Lapkričio 27 d. 14:43

Ten kur Kaune sporto baras, tai jis buvo Topsport'o, tai turėjo didelį užnugarį išsilaikkyt gan ilgai ir buvo vieta nekokia, kur tik su auto privažiuosi (viešojo nėra lyg ten pravažiuojančio), tai nei atsigersi nei pasibūsi.
Tai va mintis dėl apskritai auto simuliatorių (ko nelabai lyg normalaus yra Lietuvoje) gal geresnė būtų su mini cafe stiliumi, kur pramogauji ir atsikandi/atsigeri minimaliai.

2017 Lapkričio 27 d. 15:39

F1 > Simuliatorių akademija yra, Tauras Tunyla lyg ten kuruoja reikalus ar yra tos akademijos veidas. Bet daugiau nieko nežinau.

2017 Lapkričio 27 d. 15:50

LewisDNF> Tu čia savo jėgom/lėšom svarstai tokį projektą daryt?

2017 Lapkričio 27 d. 16:50

Evbi domiuosi idejomis ir paklausa. Turi kitu ideju del lesu?? :))

2017 Lapkričio 27 d. 19:55

Idėja įdomi, tik praktinė realizacija reikalautų nemažo pradinio kapitalo, kurio dalis gali "sudegti", jei projektas nepasiteisintų. Komentarai vargu ar yra tikslus susidomėjimo tokiu projektu atspindys. Spėčiau, kad, gerai išreklamavus ir gerai pataikius su strategine patalpų vieta, projektas turėtų perspktyvą. :)

2017 Lapkričio 27 d. 20:50

Idejos visuomet yra sveikintina. tik zinant baru, klubu tendencijas, tai visgi vienas ir rizkingiausiu verslo saku. sakyciau, Vilnius siam reikalui butu rimtesnis reikalas. nors pats ir Kaune gyvenu, bet nemanau, kad cia tiek orientuotos auditorijos butu. neisivaizduoju, kokia koncepsija sio baro turetu buti, bet greiciau jau apskritai, su auto sportu, nes vien F-1, per smulki auditorija. cia zinai, su zmoniu pritraukimu sunkus prognozuot, kada itiksi, ar busi minimalistinis semamiescio pub'as, arba pompastika, ar isvis garazo stiliuje,- gal turetu pasisekima, stovimas prirukytas pub'as :D arba tiesiog kopijoti idejas is uzsienio detaliu http://www.cityguideparis.fr/wp-content/uploads/2015/03/formule-1-cafe.jpg

2017 Lapkričio 27 d. 22:17

Kapitalo be abejo reikės, niekas ir negalvoja apie mažas sumas, kaip ir sako Tech, tai rizikinga verslo šaka, na bet koks verslas kai tu pats gyveni F1?? Norisi pasišnekėti, norisi pabūti su kitais F1 fanais. Jeigu projektas sulauktų pasisekimo negi negalvojate, kad pritrauktume naujus, jaunus žmones domėtis šiuo sporto. Ar jums nebūtų maloniau bendrauti tarpusavyje, negu čia komentaruos rašinėtis virtualioje erdvėje?? Tai nebutu joks klubas, nelabai vertinu tokias vietas, tiesiog vieta pasisedeti atsigerti Varniuku alaus :D padiskutuoti, pažiūrėti varžybas, protmūšiuos dalyvauti ir pnš. Be abejo neapsiribosime vien F1 nes tada turėtume dirbti tik savaitgaliais, autosportos taip pat mus domins ir jam bus teikiama pirmenybe, lyginant su krepsiniu, futbolu, ledo rituliu. Galiausiai kiti net neturi VSB paketo ir žiūri F1 per kompus ar vaizdo įrašus per Tv6 tai manau pazet LIVE visiem kartu butu daug smagiau.

2017 Lapkričio 27 d. 22:51

na,cia kaip kam. as asmeniskai kai ziuriu Q ir race, tai ausines ant galvos ir geriau man i akis nelyst :D va, per FP tai galima aplinkoj ziuret, ir panasiai,bet cia velgi, skonio reikalas :) bet kokiu atveju, pasikartosiu - idejo ir issukiai yra gerai. :) tik su protu vyrai, su protu, darykit, kad aistra netaptu nasta ;)

2017 Gruodžio 02 d. 22:49

Aš daug metų eidavau su draugais į įvairius barus stebėti lenktynių, susirinkdavo kada daugiau, kada mažiau žmonių, bet surinkti 80 kad ir 50 žmonių, manau misija neįmanoma. Tiek esu matęs tik porą kartų, bet tuomet buvo išskirtinės aplinkybės.

Svarbus dalykas manau būtu ieškoti ne pavienių klientų, o grupių. Tai didesnės draugų kompanijos, lenktyninkų kokie klubai ar komandos ir pnš.

Jei pritraukt bent tris tokias chebras, jau vaizdas atrodytu daug geresnis.

Pati idėja super, bet neužsiciklink ant F1. Turi būti daug platesnis formatas.

2018 Balandžio 09 d. 13:11

Kaune F-1 transliacijas galima žiūrėt "Entry" Kęstučio g., "Kaukas" Vilniaus g., gal dar "Top sport" rodo, Repiblic-1 F-1 neberodo - neturi reikiamų kanalų arba nemato reikalo rodyt.

TOP naujienos