F1 transliacijos su acestream per televizorių

2018 Kovo 24 d. 12:56

Nedaug kas žino, kad su Acestream galima žiūrėti ir per TV. Tiesa tam reikia kompiuterio, bet bent jau man tai vis tiek patogiau.
Šio forumo formatas nepritaikytas tokioms pamokoms, bet pabandysiu.
1. Apsilankote http://www.acestream.org ir parsisiunčiate aktualią Ace Stream Media (šiuo metu windows versija 3.1) bei įsidiegiate. Jeigu jau turite problemų tai toliau ir nebevarkite.
2. Po įdiegimo prie laikrodžio atsiras nauja Ace Stream HD ikona ant kurios paspaudus dešinį klavišą pasirenkame Media server (beta), po ko jūsų naršyklėje atsidarys adresas panašus į šį: 127.0.0.1:6878/webui/app/
3. Pats laikas susirasti srautą kurį norite žiaurėti. Tokių adresų įprastai būna komentaruose prasidėjus lenktynėms arba galite pabandyti šios žinutės rašymo metu aktualiu puslapiu: morningstreams.com
4. Nusikopijavus AcestreamID grįžtame į 127.0.0.1:6878/webui/app/ į spaudžiame ADD CONTENT. Naujame lange susirandame eilutę Content ID ir ten įkopijuojame AceStreamID (pvz.:98ffad258ef026290ee1e441696cdcfcfbd37302). Aukščiau esančioje eilutėje Title kažkaip užvadiname, kad paskui suprastumėm kas čia per srautas. Pvz.: Sky F1 2018 03 24. Belieka paspausti ADD TO PLAYLIST mygtuką.
5. Grįžus į grojaraščių langą turėtumėte matyti bent jau tą vieną pridėtą srautą ir tada spauskite ant PLAYLIST URL mygtuko. Iššokusiame lange paspauskite ant Other+ ir ten turėtumėte pamatyti dvi naujas eilutes. Pirmoji tai Local adress - jis mums netinka ir spaudžiame ant antro adreso Local Network kuris mano atveju yra toks: http://192.168.1.77:6878/playlist/sr9FERY.m3u. Naršyklė jūsų parsisiuntimu papkėje išsaugos sr9FERY.m3u failą kurį reikia įkelti į IPTV grotuvą.
Jeigu žinote kaip tai padaryti toliau galite ir nebeskaityti. O jei ankščiau su IPTV neteko susidurti, tai vistiems TV instrukcijų neprirašysiu, bet kad susidarytumėte bendrą vaizdą aprašysiu kaip aš žiūriu per LG TV.
6. Aš naudoju OTTplayer, kuriam grojaraščius galima įkelti per https://ottplayer.es - prisijungus spaudžiam ant Playlists. Naujam lange dešinėje pusėje susirandame file ant kurio paspaudus leis pasirinkti mūsų ankščiau parsisiųsta grojaraštį sr9FERY.m3u, žemiau esančioje eilutėje playlist name parašome norimą vardą. Pavyzdžiui ACE GROJARASTIS ir spaudžiame OK.
7. Pasileidus OTT grotuvą televizoriuje beliks pasirinkti ką tik įkeltą grojaraštį ir tikėtis, kad jūsų maršrutizatoriaus pakaks tiek HD srautui iš interneto tiek to transliavimui iš kompiuterio į TV.
Paskutinė pastaba: kompiuteris ir AceStream HD turi išlikti įjungti ir neužmigę, nes priešingu atveju kompiuteriui užmigus vaizdelis TV dings.
Variantas labai varguoliškas ir skirtas tik nelaimėliams kurie nespėjo rasti IPTV tiekėjo po VSB kiaulystės.

2018 Kovo 24 d. 13:47

Variantas tai kompa su teliku per HDMI laida pajungti ir naudoti kaip antra monitoriu :)

2018 Balandžio 04 d. 02:41

nice. arba:
1. nusiperki iptv playlistą už kelis eurus;
2. per vlc fullscreen pasileidi

F-1.lt pulsas