FE. A. Agagas: „Formulė-E“ atsigauna po gamintojų pasitraukimo

FE. A. Agagas: „Formulė-E“ atsigauna po gamintojų pasitraukimo
logo 2022 Gegužės 17 d. 11:37, Formula-E

„Formulės-E“ valdybos pirmininkas Alejandro Agagas pasidžiaugė, kad čempionatas atsigauna po kelių gamintojų pasitraukimo.

Po praėjusio sezono iš čempionato pasitraukė „Audi“ ir BMW. O pasibaigus šių metų sezonui, čempionatą paliks „Mercedes“.

Praėjusį savaitgalį buvo paskelbta, kad dabartinė „Mercedes“ komanda atsidurs „McLaren“ rankose. Dar anksčiau buvo pranešta apie italų automobilių gamintojo „Maserati“ atėjimą į čempionatą ir „Abt“ (buvusi „Audi“ komanda) sugrįžimą.

„Manau, kad tai daug ką pasako. Žinote, prieš kelis mėnesius, deja, bet praradome kelis gamintojus. Žinote, kaip būna automobilių sporte, kai pasitraukia gamintojai, atrodo, jog tai pasaulio pabaiga ir viskas baigsis ašaromis“, - kalbėjo A. Agagas.

„Formulė-1“ puikiai tai žino, jie jau tai išgyveno. Prisimenu tuos metus, kai iš čempionato staiga pasitraukė BMW, „Toyota“, o po to ir „Honda“. Prieš metus pas mus buvo panaši situacija ir buvo daug tokių komentarų, kaip „Kas čia dabar, kas vyksta?“

„Akivaizdu, kad dabar čempionatas atsigauna. Bent jau aš taip pavadinčiau. Prie čempionato prisijungs „Maserati“, „McLaren“ ir „Abt“. Manau, jog tai puiku. Tai rodo, kad „Formulė-E“, kaip elektra varomų automobilių sporto viršūnė, stiprėja. O trečios kartos bolidas mums bus didžiulis žingsnis į priekį. Manau, jog tai puiku. Tai puikus ženklas kalbant apie „Formulės-E“ čempionato ateitį.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778