FE. Čilėje, paskutiniame rate pergalę išplėšė M. Guentheris

FE. Čilėje, paskutiniame rate pergalę išplėšė M. Guentheris
logo 2020 Sausio 18 d. 22:28, Formula-E

BMW pilotas Maxas Guentheris aplenkė varžovą paskutiniame rate ir triumfavęs Čilėje vykusiose lenktynėse tapo jauniausiu sportininku, nugalėjusiu „Formulės-E“ čempionate. Tai pirmoji vokiečio pergalė.

Sportininkas startavo antras ir sėkmingai laikėsi pirmame trejete. Varžyboms įpusėjus, M. Guentheris aplenkė iki tol pirmavusį kvalifikacijos nugalėtoją Mitchą Evansą iš „Jaguar“ komandos. Po kurio laiko pastarąjį aplenkė ir „Techeetah“ lenktynininkas Antonio Felixas da Costa.

Iki varžybų pabaigos likus truputi daugiau nei dviem minutėms ir vienam ratui, vėlai stabdęs portugalas neišvengė kontakto su M. Guentheriu, bet jį aplenkė. Abiejų pilotų baterijose buvo likę panašiai energijos. Bet komandos įspėtas, jog baterija gali perkaisti, A. F. da Costa buvo priverstas sumažinti tempą. Tuo pasinaudojo M. Guentheris, kuris paskutiniame rate aplenkė varžovą ir iškovojo pirmąją pergalę čempionate.

Kurį laiką pirmavęs, bet vietą varžovui praradęs A. F. da Costa finišavo antras. O kvalifikacijoje nugalėjęs, bet lenktynėse greičio stokojęs M. Evansas užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Mercedes“ bei „Mahindra“ lenktynininkai Nyckas de Vriesas ir Pascalis Wehrleinas užbaigė stipriausiųjų penketuką. Už jų nugarų finišavo Stoffelis Vandoorne‘as, Sebastienas Buemi ir Lucas di Grassi.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778