FE. „Formulės-E“ planuose - 4 gamintojai ir ilgesnis tvarkaraštis (9)

FE. „Formulės-E“ planuose - 4 gamintojai ir ilgesnis tvarkaraštis
logo 2014 Spalio 01 d. 07:45, Formula-E
Naujai sukurto „Formulės-E“ čempionato vadovas Alejandro Agagas neslepia, jog kitam sezonui siekia pritraukti 3-4 gamintojus. Anot ispano, tai reikalinga ne tik dėl spartesnio technologijų vystimo, bet ir Pasaulio čempionato statuso.
„Atrame sezone komandos pačios galės kurti elektra varomus variklius bei baterijas“, – pasakojo FE vadovas A. Agagas.
„Jos galės kurti visą bolidą jei tik to norės. Tačiau taisyklės yra gana griežtos, tad aerodinamikos srityje jos ne daug ką galės nuveikti. Tačiau tobulinti variklius ir baterijas bus leidžiama. Tikiuosi, jog antram sezonui turėsime 3-4 skirtingus variklių bei baterijų gamintojus.“
„Norint gauti Pasaulio čempionato statusą, reikia čempionate turėti tam tikrą skaičių gamintojų. „Formulė-E“ negali būti Pasaulio čempionatas turėdama tik vieną gamintoją. Tikimės jų pritraukti daugiau. Tada FIA galbūt mums suteiktų Pasaulio čempionato statusą.“
A. Agagas taip pat prasitarė, kad kasmet norėtų vis labiau prailginti čempionato tvarkaraštį kol būtų pasiekta 18 etapų riba.
„Pirmame sezone iš viso įvyks 9 lenktynės. Antram sezonui planuojame papildomus du etapus. Norime augti iš lėto kol pasieksime 18 etapų skaičių. Kalbamės su įvairiais pasaulio miestais. Po lenktynių Pekine sulaukėme prašymų dėl galimybės surengti varžybas iš 40-50 miestų. Toks susidomėjimas tikrai pozityviai nuteikia.“

Komentarai (9)
a9
| 10/02 21:50 Atsakyti
pleimind> miesto trasos netinka didelią galią/greitį ir prispaudžiamą jėgą turintiems bolidams (kaip F-1), o F-E tokie nėra, todėl jiems miesto trasos tinka. Po 10 metų F-E bolidai gal nenusileis F-1, tada miesto trasos jau nebetiks.
SB
| 10/02 00:33 Atsakyti
pleimind>Tai pirmo etapo nematei reiškiasi.
pleimind
| 10/01 19:06 Atsakyti
nu jei tik miestuose rengs lenktynes tai nieko gero nebus, nes niekas nemegsta miesto trasu, nes ten visi traukinuku vaziuoja ir jokio veiksmo ir lenkimu nera
Aš Vytautas
| 10/01 14:15 Atsakyti
La Form>> tai teorinis greitis, kvalifikacijoj gal ir pasieks, lenktynėse net ne pilna galia juk važiuoja :)
annizizi
| 10/01 13:43 Atsakyti
Pavyzdžiui Monaco trasą sutrumpins taip
http://www.autosport.com/news/report.php/id/115918
moderator La Form
| 10/01 13:25 Atsakyti
SliMMaz>>> Todėl, kad tokia čempionato koncepcija. Viskas nukreipta į miestą, užterštumą mieste, miesto publiką, jaunus žiūrovus.
Aš Vytautas>>> FE bolido maksimalus greitis - 220 km.
Aš Vytautas
| 10/01 12:41 Atsakyti
kaži kiek laiko SPA ratą važiuotu su savo 170km/h :D praktiškai neatleidus gazo pravažiuotų trasą... neįdomu tiesiog būtų žiūrėt, užtai miestuose daro :)
Admiral
| 10/01 12:29 Atsakyti
Tik spėjimas - kadangi FE bolidai gali įveikti palyginus nedidelį atstumą ( kol kas ) ir greičiai nėra tokie patys kaip F-1, trasos parenkamos trumpesnės, kad žiūrovai pamatytų bolidus dažniau nei pvz: 10 kartų per lenktynes. Didžioji dalis parinktų trasų nesiekia arba vos viršija vieno rato ilgį - 3km. Palyginimui - SPA 6,9km.
SliMMaz logo rėmėjas
| 10/01 12:05 Atsakyti
O kodel tik miestuose? tarkim aš noreciau sita formule pamatyt spa, suzukoje, sepange
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas