FE. Paskutinėje trečiojo sezono kvalifikacijoje greičiausias F. Rosenqvistas

FE. Paskutinėje trečiojo sezono kvalifikacijoje greičiausias F. Rosenqvistas
logo 2017 Liepos 30 d. 21:05, Formula-E

„Mahindra“ pilotas Felixas Rosenqvistas buvo greičiausias šiandien Monrealyje vykusiuose kvalifikaciniuose važiavimuose, tad paskutines trečiojo „Formulės-E“ sezono lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos.

Ilgą laiką čempionate pirmavusiam Sebastienui Buemi toliau nesiseka. Šveicaras pirmoje kvalifikacijos dalyje padarė klaidą pirmame posūkyje ir liko tik keturioliktas. Sportininkui, startuojant iš tokios žemos pozicijos, bus labai sunku paskutinėse sezono lenktynėse panaikinti 18 taškų skirtumą ir antrą kartą tapti FE čempionu.

Čempionate pirmaujantis ir pirmojo titulo siekiantis Lucas di Grassi nebuvo pats greičiausias pilotas, bet brazilas sugebėjo prasibrauti į paskutinę kvalifikacijos dalį ir iškovoti penktą startinę poziciją.

Važiavimų pabaigoje užvirė įdomi kova. F. Rosenqvistas užfiksavo geriausią rezultatą ir pakilo į pirmąją vietą. Vėliau trasoje pasirodęs Samas Birdas turėjo galimybę pagerinti švedo rezultatą ir iškovoti „pole“ poziciją. Bet britas padarė klaidą ir liko antras. F. Rosenqvistą nuo trečią vietą lenktynininkų įskaitoje užimančio S. Birdo dabar skiria vos vienas taškas.

Po vakar įvykusių lenktynių Nicolo Prosto bolide užsidegė baterija. Kadangi buvo nepataisomai sugadinti tam tikri elementai, komandai teko juos keisti. Už jų keitimą sportininkui buvo skirta 20 starto pozicijų bauda. Kadangi prancūzas, kvalifikacijoje iškovojęs septintą vietą, negalės pilnai atlikti jam skirtos baudos, lenktynėse jam bus skirta laiko bauda. Dėl tokios komandos draugo nesėkmės S. Buemi paskutines sezono varžybas pradės ne keturioliktas, o tryliktas.

Paskutinės trečiojo „Formulės-E“ sezono lenktynės Monrealyje prasidės šiandien 23:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę lenktynių transliaciją bus galima stebėti čempionato „Youtube“ kanale.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332