„Ferrari“ Belgijoje planuoja naudoti atnaujintą variklį

„Ferrari“ Belgijoje planuoja naudoti atnaujintą variklį
logo 2022 Rugpjūčio 10 d. 20:16, Ferrari

Ferrari“ ketina naudoti atnaujintą variklį, kurį planuoja atsivežti į Belgijos GP lenktynes, vyksiančias mėnesio pabaigoje.

Šių metų pradžioje buvo įšaldyta tam tikrų variklio komponentų tobulinimo procedūra, o kitas dalis buvo leista atnaujinti iki rugsėjo 1 d. Komandoms buvo suteikta galimybė padidinti savo jėgainių patikimumą, tačiau galios didinimas buvo apribotas.

Dabartiniai varikliai iš esmės nesikeis iki 2025 m. pabaigos, o nuo 2026 m. bus naudojami motorai, sukurti pagal naują reglamentą.

Pirmoji šių metų sezono pusė „Ferrari“ komandai susiklostė ne itin sėkmingai. Dėl gedimų Ispanijoje ir Azerbaidžane Charlesas Leclercas greičiausiai neiškovojo dviejų pergalių.

Kalbėdamas su Italijos žiniasklaida, „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto teigė, kad ekipa tikisi, jog atnaujinimai pasiteisins prieš visišką tobulinimo proceso įšaldymą.

„Taip, tikimės hibridinės sistemos patobulinimų, kurie gali būti mums naudingi per visą likusį variklio užšaldymo laikotarpį. Mes sunkiai dirbame, tačiau tai nebus lūžio taškas“, - sakė M. Binotto.

Italo buvo paklausta, ar komanda galėtų kaupti variklius baudų sąskaita ir vėliau juos panaudoti kovoje dėl titulų, kaip pernai tai padarė „Mercedes“ ir Lewisas Hamiltonas, viso panaudojęs šešis variklius.

„Nemanau, kad tai strategija, o veikiau pasekmė. Net ir jiems tai buvo pasekmė. Nemanau, kad tai buvo suplanuota. Visada geriau turėti geriausią variklį ne tik galios, bet ir patikimumo prasme.“

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 305
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778