„Ferrari“ derasi su PMI dėl naujos sutarties (4)

„Ferrari“ derasi su PMI dėl naujos sutarties
logo 2021 Birželio 23 d. 19:14, Ferrari

Nepaisant to, jog „Ferrari“ turėjo ne vieną kartą pašalinti „Mission Winnow“ logotipus nuo savo bolidų, Mattia Binotto teigimu, ekipa veda derybas su tabako gamintoju „Philip Morris International“ (PMI) dėl naujos sutarties.

Praeityje, kai italų ekipa skynė pergales F-1 čempionate, ant „Ferrari“ bolidų puikavosi PMI priklausančio prekinio ženklo „Marlboro“ logotipai. Pastarųjų vėliau neliko įsigaliojus tabako gaminių reklamos draudimui.

Tačiau nuo 2018 m. ant italų komandos bolidų atsirado naujo PMI prekinio ženklo „Mission Winnow“ logotipai. Tiesa priklausomai nuo to, kur vykdavo lenktynės, „Ferrari“ turėdavo tuos logotipus pašalinti. Šiemet jie sugrįžo, tik priešingai nei anksčiau, šį kartą naudojami žalios spalvos logotipai.

Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad komanda nenaudos „Mission Winnow“ logotipų lenktynėse, kurios bus rengiamos Europos Sąjungos šalyse. Jų nepamatysime ir Didžiosios Britanijos GP metu.

Nepaisant viso to, M. Binotto neigia, kad tokia situacija yra ženklas apie „Ferrari“ ir PMI partnerystės pabaigą. Priešingai, italas prasitarė apie derybas su tabako gamintoju dėl naujos sutarties.

„Jei prisimintumėte 2019-us ar praėjusius metus, buvo toks laikotarpis, kai mes nenaudojome jų logotipų ant savo bolidų. Taip buvo dėl taisyklių, galiojančių įvairiose šalyse. Tad mes atsižvelgėme į tai tiek anksčiau, tiek dabar“, - kalbėjo M. Binotto.

„Tiesa, jog dabartinė mūsų sutartis su PMI baigs galioti šių metų gale. Bet diskusijos su jais vyksta. PMI buvo mūsų partneris daug, daug metų. Todėl mūsų santykiai yra labai geri. Tad kuo baigsis derybos, manau, kad sužinosime per artimiausius kelis mėnesius.“

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 169
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Koby
IP: 8f31669 | 06/24 14:46 Atsakyti
Gerai, kad energetinių reklamos nedraudžia.
SatanKlaus
IP: 800e14d | 06/24 09:48 Atsakyti
Man tai gražiausias ever Lotus John Player Special išdažymas.
Pisce
IP: 7602879 | 06/24 01:40 Atsakyti
Rolle
06/23 19:48

Man tai graziai atrode tie uzrasai marlboto-ferrari,West -Maclaren,Rodhmans -Williams.Nuo tu uzrasu rukyti daugiau nepradejau,meciau isvis.Kvaili ribojimai!

Tikrai taip, man asmeniskai mclaren-west turbut buvo graziausias isdazymas
Rolle
IP: d443f62 | 06/23 19:48 Atsakyti
Man tai graziai atrode tie uzrasai marlboto-ferrari,West -Maclaren,Rodhmans -Williams.Nuo tu uzrasu rukyti daugiau nepradejau,meciau isvis.Kvaili ribojimai!
×

TOP naujienos