„Ferrari“ gali paskelbti C. Sainzo kontraktą jau Imoloje

„Ferrari“ gali paskelbti C. Sainzo kontraktą jau Imoloje
logo 2022 Balandžio 18 d. 14:43, Ferrari

Naujas Carloso Sainzo kontraktas su „Ferrari“ jau beveik paruoštas ir, kaip skelbia Ispanijos šaltiniai, apie jį gali būti pranešta artimiausiomis savaitėmis, jei ne dienomis.

Teoriškai galima nuspėti, kad tai įvyks jau Imoloje, savaitgalio metu Enzo ir Dino Ferrari vardo autodrome. Laikraštis AS praneša, nauja sutartis numatyta iki 2024 metų pabaigos, derybos su sportininku vyko dar praėjusią žiemą, o po Bahreino etapo ekipos vadovas Mattia Binotto ir pats Carlosas Sainzas leido suprasti, kad teisininkams liko tik suderinti tikslias juridines kontrakto formuluotes.

Jei tikrai „Ferrari“ patvirtins kontraktą artimiausiu metu ir informacija dėl sutarties yra

tiksli, tai Sanizas taps dar vienu F-1 sportininku, susijusiu su savo komanda ilgam laikotarpiui. Jau yra žinoma, kad Maxas Verstappenas yra susijęs su „Red Bull“ iki 2028 m. pabaigos, Lando Norrisas lenktyniaus „McLaren“ sudėtyje iki 2025 metų, o Estebanas Oconas „Alpine“ ekipoje - iki 2024 metų galo. Carloso partneris „Ferrari“ komandoje Charlesas Leclercas liks mažiausiai iki 2024 metų pabaigos.

Tokiu būdu, antroje sezono pusėje, kai tradiciškai skelbiama apie naujas sutartis, derybas ir kontraktų pasirašymą, o taip pat įvairiausius gandus šia tema, peno kažkokiems pilotų judėjimams į kitas ekipas bus jau labai mažai.

Tarp tų, kurių sutartys kitiems metams dar nėra patvirtintos, lieka tokie patyrę profesionalai kaip Fernando Alonso ir Sergio Perezas. Jei meksikietis šiais metais važiuos panašiu į Verstappeną tempu, nėra jokių priežasčių, trukdančių, kad sutartis su Perezu būtų pasirašyta iš „Red Bull“ pusės.

Situacija su dukart pasaulio čempionu F. Alonso yra kur kas sudėtingesnė. Iš vienos pusės, patyręs ispanas šiuo metu yra gana geros sportinės formos, bet iš kitos, „Alpine“ turi atsargoje labai talentingą ir perspektyvų Oscarą Piastri, kuriam jau tikrai atėjo laikas debiutuoti „Formulėje-1“. Tačiau ką prancūzų automobilių gamintojo komanda pasirinks, kol kas nėra aišku. „Alpine“ vadovas Otmaras Szafnaueris sako, kad sprendimas bus priimtas vasarą. Taigi, teks palaukti...

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061