„Ferrari“ išbandė LMH klasės automobilį

„Ferrari“ išbandė LMH klasės automobilį
logo 2022 Liepos 07 d. 13:48, Ferrari

Ferrari“ vakar savo Fiorano trasoje išbandė LMH klasės prototipą, su kuriuo kitais metais ketina varžytis WEC čempionate.

Alessandro Pier Guidi ir Nicklasas Nielsenas įveikė pirmuosius kilometrus su kol kas neįvardintu keturiais ratais ir hibridiniu varikliu varomu „Ferrari“ LMH automobiliu prieš pradedant išsamią bandymų programą. Bandomuosius važiavimus stebėjo „Ferrari“ generalinis direktorius Benedetto Vigna.

„Po tiek mėnesių, praleistų simuliatoriuje, pagaliau turėjau galimybę vairuoti tikrą automobilį ir tai buvo tikrai labai malonu“, - sakė A. P. Guidi.

„Vairuoti „Ferrari“, kuri grįš į stipriausią ištvermės lenktynių klasę praėjus penkiasdešimčiai metų nuo paskutinio oficialaus starto, man buvo labai malonu ir tai suteikė daug teigiamų emocijų. Tai tik pradžia. Mūsų laukia daug darbo, tačiau jausmas labai pozityvus.“

Fiorane surengtų bandymų metu buvo tikrinamos automobilio transmisijos ir elektronikos sistemos. Važiavimus trasoje skyrė ilgos pertraukos, kad inžinieriai galėtų atlikti duomenų analizę.

Iki šiol LMH kūrimo proceso metu „Ferrari“ naudojosi savo GT klasės komandos, jos sportininkų paslaugomis ir atliko bandymus simuliatoriuje bei važiavimus Vallelungos trasoje su „Oreca 07 Gibson LMP2“ automobiliu.

„Ferrari“ dar nėra paskelbusi, kurie sportininkai pilotuos jos automobilius kitų metų WEC sezone.

N. Nielsenas, kuris šiemet varžosi WEC LMP2 klasėje, Fiorane įvykusius važiavimus pavadino „ypatinga diena“.

„Būti vienu iš pirmųjų, kuriam trasoje teko vairuoti „Ferrari“ hiperautomobilį, yra svajonės išsipildymas“, - sakė jis.

„Nuo pat vaikystės svajojau vairuoti „Ferrari“, o tai padaryti su automobiliu, kuris varžysis galingiausioje klasėje, yra neįtikėtina. Žinoma, iki automobilio debiuto lenktynėse dar toli, tačiau šiandien žengėme mažą žingsnelį tos akimirkos link.“

„Ferrari“ kitais metais LMH klasėje varžysis su tokiais gamintojais, kaip „Toyota“, „Glickenhaus“ ir „Peugeot“. Tuo tarpu LMDh klasei naujus bolidus jau ruošia „Porsche“, BMW, „Acura“, „Cadillac“. „Audi“ kol kas yra sustabdžiusi savo programą, nes svarsto įžengti į F-1.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0