„Ferrari“ keičia vadovą - postą palieka M. Mattiacci (54)

„Ferrari“ keičia vadovą - postą palieka  M. Mattiacci
logo 2014 Lapkričio 24 d. 14:29, Ferrari
Ferrari“ ekipa paskelbė, kad keičia dar tik kojas spėjusį apšilti vadovą Marco Mattiacci. Italas šioje pozicijoje išdirbo vos 7 mėnesius.
Vadovo pozicijoje nuo šiol dirbs Maurizio Arrivabene, kuris atvyksta iš komandos rėmėjo „Philip Morris“. Būtent šiai kompanijai priklauso „Marlboro“ prekinis ženklas.
„Nusprendėme paskirti Maurizio Arrivabene todėl, kad tai yra istorinis momentas „Scuderia“ ir „Formulei-1“. Mums reikia žmogaus, kuris puikiai supranta ne tik „Ferrari“, bet ir sporto valdymo mechanizmus bei reikalavimus“, – kalbėjo „Fiat Chrysler Automobiles“ bei „Fiat Group Automobiles“ kompanijų vadovas Sergio Marchionne.
„Maurizio turi unikalų žinių bagažą. Jis ilgą laiką buvo labai arti „Scuderia“, taip pat jis yra „F-1 Komisijos“ narys. Jis puikiai supranta, su kokiais iššūkiais mes susiduriame. Jis buvo svarbi dalis „Formulės-1“ naujovių.“
„Jo vadovavimo patirtis ir supratimas padės motyvuoti komandą bei ją suvaldyti. Esu sužavėtas, kad galime užtikrinti jo lyderiavimą mūsų sporto reikalams.“
„Taip pat norime padėkoti Marco Mattiacci už indėlį į „Ferrari“ per paskutinius 15 metų ir linkime jam sėkmės ateities veiksmuose“, – pridūrė S. Marchionne.

Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (54)
Kestutis Gps
| 11/25 13:36 Atsakyti
Tech,< Peter Prodromou ne dirbs, o jau dirba nuo rugsėjo mėnesio! Tai komentaruose rašiau jau anksčiau ir kelis sykius.
Paskutinių varžybų bandomųjų važiavimų metu buvo testuojami konkrečiai jo darbo vaisius: http://www.autosport.com/news/report.php/id/116872
1_Protingas
| 11/25 10:51 Atsakyti
evbi > tame ir šumofilų bėda, kad jiems priemonės ir aplinkybės nerūp - jiems rūp vien tai kas yra parašyta. Tarkim visiškai nerūp kokiom priemonėm šumiui titulus įspraudė - svarbu parašyta. Taip ir čia - visiškai dafieni kas vyksta aplinkui kaip dėliojasi visas paveikslas iš visų puzlės gabaliukų - svarbu kas parašyta. Bet jei taip žiūrint vien į tai kas parašyta tai Rozbergas šumį gadijo trigubai pagal taškus ir net 3 sezonus! Tai kokiu gaidžiu reikia būt kad taip būt pagaidintu? - Juk parašyta!
Tomukas
| 11/25 09:29 Atsakyti
Dar anksti pulti smerkti naują vadovą. Nematau problemos, kad "nesusijęs su automobilių sportu". Vadovaut komandai daugiau reikia kitų savybių, o už techninius dalykus galės būt atsakingi savo darbo specialistai. Svarbu, kad vadovas būtų savo darbo, t.y. vadovavimo, geras specialistas :)
Klepsidra
| 11/25 02:36 Atsakyti
evbi> nera jokio linko, nes nieks oficialiai to nezino ir nezinos tikriaus, bet twitteryje ne vienas rase, kad gali buti toks variantas ir kad tai nepatiko marchionei
Saulius21
| 11/25 00:18 Atsakyti
> ebvi, internetas pilnas tų nuotraukų :), man tokių velniop už dyką nereikia. Vienoje komandoje susijungs ko gero pačių spalvingiausių lenktynininkų sirgaliai, na ir pati komanda turi savo ištikimuosius.. forza commedia
evbi
| 11/24 23:44 Atsakyti
Saulius21> Kada spėjai Sub7 maikutę nufotkint (ten kur apie dviejų metų frazę kalbėjai)? :)
Saulius21
| 11/24 23:39 Atsakyti
Kas nors tikit, kad šie vyrukai bus ant podiumo? http://www.grandprix247.com/wp-content/uploads/2012/04/d12brn2532.jpg ... oi, oi. Koks durnius taip sukomplektavo komandą..
Tech
| 11/24 23:33 Atsakyti
Paganini, nusimato idomus sezonas. turiu itarima, kad Lotus, visgi su Mersedes varikliu isipaisys i kova.Williams, pakankamai priarteje prie Merrcedeso, ir belieka tiketis, kad Mclaren su Honda visgi nuo pirmu metu bus konkurencingi. del RBR tai didelis klaustukas, nezinau ar prie naujo bolido dirba Newey?, jeigu ne, tai stebuklu tiketis kazin ar galima, nors pilotu sudetis tikrai stipri. Del Buttono, tai aisku, butu smagu, kad liktu, bet cia sansu tirkriausiai labai mazai :)
Saulius21
| 11/24 23:31 Atsakyti
palikit ferrari ramybėje - jie žino ką daro :), beje šiai frazei du metai https://aclassblog.files.wordpress.com/2012/11/kimi_tee_01.jpg.. kaip gražu stebėti kai viskas su laiku stojasi į vietas. Galiu įsivaizduoti abu gražuolius raudonoje formoje tarpusavyje besistumdančius dėl kokios 7 vietos. Itališkas cirkas su užsieniniais aktoriais garantuotas.
evbi
| 11/24 23:16 Atsakyti
Klepsidra> Numesk linką šaltinio, kuriame teigiama, kad Alonzas "buvo išeitas" (čia AF1 naujadaras, tinkantis šiai situacijai) su pinigine kompensacija? :) 1_Protingas> Tai aišku, kad pergalių kelias laukia. Girdėjau, sinoptikai gerus vėjus Italijai prognozuoja, tai nė vėjo tunelio Feteliui nereikės pačiam kalibruot - pati gamta padės!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas