„Ferrari“ liko patenkinta nauju bolidu

„Ferrari“ liko patenkinta nauju bolidu
logo 2005 Balandžio 01 d. 18:24, Ferrari
Ferrari“ techninis direktorius Rossas Brawnas yra patenkintas, kad naujasis bolidas „Ferrari F2005“ yra greitas ir gali konkuruoti su kitų komandų technika.
„Neblogai. Mes esame patenkinti automobiliu ir gana patenkinti treniruočių eiga“, – naujojo bolido pasirodymą komentavo R.Brawnas.
Pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris pirmosiose Bahreino GP treniruotėse šiandien buvo 2-as (1-as tarp lenktynėse dalyvausiančių pilotų), o antrosiose – 5-as (3-ias tarp lenktynėse dalyvausiančių pilotų). Jis dabartiniam čempionato lyderiui Fernando Alonso iš „Renault“ nusileido kiek mažiau nei puse sekundės.
„Aš likau labai patenkintas šiandienos pasirodymu, mano bolidas neturėjo jokių problemų. Rubensas turėjo problemų su pavarų dėžė, tačiau, visumoje, mes esame pakankamai patenkinti savo pasirodymu – įvykdėme numatytą programą. Mes taip pat bandėme įvertinti savo situaciją lenktynėse ir rezultatai buvo maloniai nuteikiantys“, – pareiškė M.Schumacheris.
„Ratų įveikimo laikai, kuriuos šiandien pasiekėme, rodo, kad, greičiausiai, startuosime iš aukštesnių pozicijų nei 14-a ar 15-a bei būsime stipresni. Net jei būtume naudoję seno modelio padangas, vis tiek būtume pasiekę gerų rezultatų“, – pridūrė lenktynininkas.
Tiesa, kitam „Ferrari“ pilotui Rubensui Barrichello ne taip gerai sekėsi susitvarkyti su nauju automobiliu – pilotas antroje treniruočių dalyje dėl pavarų dėžės gedimo nedalyvavo. Vis dėlto, jis nepanikavo ir buvo nusiteikęs optimistiškai.
„Sprendžiant iš to, ką jau pamačiau, mes tikrai pažengėme į priekį“, – teigė brazilas.
Ankščiau buvo planuota F2005 išleisti į trasą tik nuo penktojo „Formulės-1“ čempionato etapo, Ispanijos GP, tačiau po prasto modifikuoto praėjusių metų modelio F2004M pasirodymo, „Ferrari“ nusprendė naująjį bolidą naudoti jau trečiosiose sezono lenktynėse Bahreine.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218