„Ferrari“ neigia spaudžiantys V. Rossi (20)

„Ferrari“ neigia spaudžiantys V. Rossi
logo 2005 Lapkričio 20 d. 11:40, Ferrari
Ferrari“ komanda paneigė, kad spaudžia motociklų pasaulio žvaigždę Valentino Rossi kuo greičiau apsispręsti, nori jis lenktyniauti „Formulėje-1“ nuo 2007 metų ar ne.
„Valentino yra didis čempionas, ir galbūt dabar apie jį jau per daug kalbama. Manau tokiu klausimu toks asas kaip jis, iškovojęs tiek daug pergalių „MotoGP“ varžybose, žinos kaip viską įvertinti ir pasirinkti geriausią kelią. Kitas žodžiais – jis žinos, ką daryti“, – pareiškė „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo.
„Tuo tarpu mums malonu, kad suteikėme progą jam išbandyti ir pasimėgauti savimi. Man malonu ir tai, kokiu profesionalumu ir dėmesiu tai atliko šis išskirtinis čempionas. Sprendimą persėsti ant keturių ratų toks didis čempionas turi priimti be jokio ažiotažo ir spaudimo. Valentino žino, kad jis nuspręs į „Formulę-1“ eiti tokiu atveju, jei galės čia nugalėti, o tai yra iššūkis“, – paaiškino aukščiausias „Ferrari“ vadovas.
„Jei jis nuspręs toliau lenktyniauti motociklu, tai reikš, kad jam laimėti – kaip ir mums – niekada nenusibosta. Ir jis bus teisus“, – pridūrė jis.
Pats V.Rossi, šį savaitgalį dalyvaujantys Monza trasoje vykstančiame ralyje, šiltai sutiko tokius L. di Montezemolo komentarus.
„Esu jų pamalonintas. Aš mėgavausi savimi ir važiavau greitai. Galbūt net per greitai, tiek Fiorano, tiek Mugello trasose. Aš esu laimingas ir daugiau nieko negaliu pridurti“, – pareiškė motociklų pasaulio žvaigždė.
V.Rossi labai atsargiai vertino galimybę kitąmet tuo pačiu metu bandyti „Formulės-1“ bolidą ir kovoti „MotoGP“ čempionate.
„Turiu būti labai atsargus. Esu motociklininkas, todėl, jei dalyvauju čempionate, darau tai tam, kad nugalėčiau, todėl turiu šiam tikslui susikaupti visu šimtu procentų“, – pridūrė jis.
V.Rossi jau dalyvavo trijose „Ferrari“ bandymų sesijose. Manoma, kad jis gali nuo 2007 metų šioje komandoje pakeisti į pensiją galintį pasitraukti Michaelį Schumacherį.

Komentarai (20)
zuikytis
| 11/20 12:44 Atsakyti
Cha cha
urquattro
| 11/20 12:54 Atsakyti
perdaug jau ji giria. didis it t.t.
SilverArrow
| 11/20 12:58 Atsakyti
kad ir ka besakytu, vis vien netikiu, kad Rosis del keliu papildomu milijonu pereis prie f-1 bolido vairo, jau geriau jis iskovotu n motograndprix titulu ir taptu gyva legenda
sutkelis
| 11/20 13:34 Atsakyti
SilverArrow>>> o jei iskovotu dar pora F-1 cempionu titulu, tai koks legenda jis pataptu :D
Xtremez
| 11/20 13:51 Atsakyti
Hahaha, nu ir zurnalystai juokdariai.Komiku saitas.
JPMg
| 11/20 14:27 Atsakyti
Rosis jau legenda.
xherezor
| 11/20 14:52 Atsakyti
sutkelis > Iki poros F-1 cempiono titulu jam dar laaabai toli. Buvo legendu, kurios nepritapo F-1.
al pacino
| 11/20 15:28 Atsakyti
jis pritaps.veniui savo dvasia atidaves.toks sekmingas negali buti zmogus
jv
| 11/20 15:44 Atsakyti
sutkelis> jeigu jeigu jeigu jeigu, jie tik lieka ir jeigu, o jeigu jis dakaro ralio cempas butu, o jeigu WRC cempas butu? kox tada legenda butu?
Traffic
| 11/20 15:46 Atsakyti
Tikrai nelengvas sprendimas laukia Rossi. Nors mano nuomone jis motociklininkas todel gal geriau motociklais lenktyniauja ir ateityje :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas