„Ferrari“ nori A. Giovinazzį matyti „Alfa Romeo“ komandoje

„Ferrari“ nori A. Giovinazzį matyti „Alfa Romeo“ komandoje
logo 2021 Rugsėjo 18 d. 14:09, Sauber

„Ferrari“ norėtų, kad Antonio Giovinazzi ir kitais metais atstovautų „Alfa Romeo“ komandai, bet neturės įtakos pastarosios sprendimui.

Minėtoji „Alfa Romeo“ jau paskelbė apie pasirašytą ilgalaikę sutartį su Valtteri Bottu, kuris komandoje pakeis karjerą šiemet baigsiantį Kimį Raikkoneną.

„Ferrari“ pilotų programos narys A. Giovinazzi „Alfa Romeo“ ekipai atstovauja nuo 2019 m. Italo sutartis su komanda galioja iki šių metų galo. Jau kurį laiką kalbama, kad A. Giovinazzį komandoje greičiausiai pakeis „Alpine“ globotinis Guanyu Zhou. Teigiama, jog su pastaruoju liko susitarti tik dėl sutarties trukmės.

Pagal anksčiau galiojusią sutartį su „Alfa Romeo“, „Sauber“ komandoje turėjo būti bent vienas „Ferrari“ programai priklausantis pilotas. Tačiau pagal šiemet pasirašytą naują sutartį, „Sauber“ turi visišką laisvę renkantis sportininkus savo ekipai.

Praeityje „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto yra pareiškęs, kad „gamintojai neturėtų kištis į komandų sprendimus, susijusius su lenktynininkais“. O dabar italas teigia, kad „Ferrari“ neturės jokios įtakos „Alfa Romeo“ komandos pasirinkimui.

„Tai bus komandos sprendimas. Ekipa yra visiškai nepriklausoma renkantis pilotus. Antonio yra mūsų atsarginis pilotas, jis italas, jis „Ferrari“ šeimos narys, jis „Ferrari“ lenktynininkas. Mes norėtume jį matyti F-1 ir kitais metais. Manome, kad jis yra geras lenktynininkas ir vertas lenktyniauti F-1 kitais metais“, - kalbėjo M. Binotto.

„Tačiau mes neturėsime įtakos komandos sprendimui. Mes, kaip variklių tiekėja, visada vertiname bendradarbiavimą su komanda. O piloto pasirinkimas yra bendradarbiavimo dalis. Jeigu Antonio nepavyks gauti vietos F-1, daug kas priklausys nuo to, ką pats sportininkas norės daryti ateityje. Bet mes stengsimės padėti jam rasti vietą F-1.“

Antonio Giovinazzi
Pilotas: Antonio Giovinazzi 2024 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 30 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472