„Ferrari“ prašo leidimo bandymams (papildyta) (94)

„Ferrari“ prašo leidimo bandymams (papildyta)
logo 2009 Liepos 31 d. 18:52, Bridgestone Motorsport
Ferrari“ kreipėsi į Tarptautinę automobilių federaciją (FIA) ir visas „Formulės-1“ ekipas su prašymu leisti Michaeliui Schumacheriui išbandyti „Ferrari F60“ automobilį.
M. Schumacheris Valensijoje pakeis susižeidusi ir sveikstantį Felipe Massą ir jau šiandien jis suko ratus „Ferrari F2007“ bolidu Mugelllo trasoje. Komanda mano, kad vokiečiui reiktų bent vienos dienos šių metų bolidui išbandyti.
Kol kas komandos dar nepranešė savo sprendimo, bet jei visos jos sutiks, tai bus precedentas skirti visiems sezono viduryje pradedantiems lenktyniauti pilotams dalyvauti bandymuose. Vienas iš galimų kandidatų – Romainas Grosjeanas, kuris, greičiausiai, pakeis Nelsoną Piquet „Renault“ ekipoje. Be to, gali sukrusti ir „Toro Rosso“, bei prašyti savo naujajam lenktynininkui Jaime Alguersuari papildomos bandymų dienos.
PAPILDYTA:
Paaiškėjo, jog „Formulės-1“ ekipų asociacijos (FOTA) narės neprieštaravo, kad italų ekipa leistų M. Schumacheriui išbandyti F60 bolidą. Beliko sulaukti „Williams“, „Force India“ ir FIA reakcijos į „Ferrari“ prašymą.

Komentarai (94)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Toxa
| 08/03 10:39 Atsakyti
As nesuprantu, kokios iskirtines salygos, kokie apejimai? Taigi paprase leidimo. Ji galima gauti, o galima ir negauti. Jei gaus - bus precedentas ir kitiems, jei negaus, reiskia nesitreniruos. Ar cia net issiziot negalima, jei jau parasyta, tai sedek, tylek, nes kitaip busi apsauktas isdaviku ir susaudytas..?
edgharenas
| 08/02 10:03 Atsakyti
AF1> siek tiek nuvaziavai i pievas. Pats parasei, kad bando suteikti geriausias imanomas salygas. IMANOMAS. Nesutiks, tai nesutiks - visos komandos turi teise protestuoti. Kodel bandymu nereikejo Toro Rosso? Gal todel, kad tenai Toro Rosso bolidas ir tas naujas lenktyninkas net ir po vienos dienos vargiai net i 10ta vieta pretenduotu. Pagauni minti? O cia Ferrari bando ispesti kiek imanoma geresnes salygas, nes labai tiketina, kad MS atvaziuos taskuose net ir pirmose lenktynese.

VipVip
| 08/02 02:09 Atsakyti
MANOR> tai jei neleis nauju tai pratinsis su senu. Bet kdl nepaprasius siu metu bolido? Kokia dar komanda gali naujam pilotui pasiulyt sena f1 bolida? Ferrari ir McLaren, nu gal dar Williams. O kas su kitom komandom?
MANOR
| 08/02 01:11 Atsakyti
VipVip - pratintis prie greicio jis gali ir senu bolidu.
Yaro
| 08/01 22:05 Atsakyti
Tervis > nekisk mane prie tavo taip nekenciamos kompanijos. Beje neisgirdau is gerbiamojo puses jokio kontrargumento mano teiginiams.
VipVip
| 08/01 13:53 Atsakyti
T-Ervis>o kdl as tureciau padet lygybes zenkla? Jie dar niekas, va kai taps chiampais ar nors labai gerais lenktyninkais ir po 3 metu pertraukos nores padet kuriais nors komandai, tai prasom. Schumiui visu pirma reike priverst kuna dirbt tokiam greityje, tu matosi niekad nesi lenktyniaves, ir nesupranti,kad smegenims po didziules pertraukos reikia priprast prie greicio. Algesuariui ir Grosjeanui sito nors nereikia,bet as dar karta kartoju,as uz tai kad VISIEMS naujei atejusiems butu leista test serija,o ne tik schumiui, nes jei leist tik schumiui, tai as parasysiu kad eitu jis ***! O dbr kai jie praso naujei atejusiems,tai as jusu nesuprantu...
1_Protingas
| 08/01 13:33 Atsakyti
VipVip > apie pavydą pacituosiu J.Erlicką, kad suprastum kas ko pavydi:
"Dešimtą dieną, rytui brėkštant, grįžtu namo be kelnių. Pati rėkauja...... -- Kotu rėki, o moterie? - baruos. --Kelnes pamest - negerai! --A kodėl? Paisto nei šį, nei tą. pavydi mat!"
T-Ervis
| 08/01 13:18 Atsakyti
ferrarix >> Viską mes suprantam...ir jūsų pusėje daugelis supranta.Reklamos prasme dideliam įvykiui verkiant reikia intrigos ir pasiruošimo.Aš irgi ne už tai,kad nuo medžio nukelti ir į bolidą...
T-Ervis
| 08/01 13:15 Atsakyti
vippip >> O kodėl nepadėti lygybės ženklo tarp Jeimo,Grosjeano ir šumio...tegu tiesiaja palaksto ir užteks.
ferrarix
| 08/01 13:13 Atsakyti
va :D 1P teisybe sake! kodel kiti nieko nepraso :D drasus laimi :D
×

TOP naujienos